Düğüm Salonu Filmi Oyuncuları Şahin Irmak İrem Sak Gonca Vuslateri Emre Karayel

Çok yakında yeni bir filmin galasına bekliyor olacağız sizleri. Filmin Adı Düğüm Salonu. Elbette düğün ile karıştıranlarınız olmuştur ama celallenmeyin hemen öyle. Düğüm Salonu Filmi Oyuncuları Şahin Irmak İrem Sak Gonca Vuslateri Emre Karayel gibi ünlü oyunculardan oluşuyor.

Geçtiğimiz sezon Anne dizisi ile adından çokça bahsettiren Gonca Vuslateri’nin yeni sezon için Düğüm Salonu filminde oynayacağı öğrenildi. Gonca Vuslateri ilk defa kendi yazdığı ve başrolünü oynamaya hazırlanan Şahin Irmak’ın komedi projesi olan Düğüm Salonu filmiyle anlaşmaya vardı.

Çekimleri Kurban Bayramı’nın hemen ardından başlayacak olan Düğüm Salonu filminde Şahin Irmak ile İrem Sak başrol oynarken diğer önemli rollerde Gonca Vuslateri’ye Emre Karayel eşlik edecek. “Düğüm Salonu” filmi, eğlenceli bir düğünde yaşanan 1 günlük olayları sinemaya aktaracak. Çekimlerin İstanbul dışında sakin bir Anadolu kasabasında yapılması planlanıyor.

Bkm Film’in yapımcılığını yaptığı Hakan Algül’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Düğüm Salonu isimli filmin hazırlıkları ve oyuncu kadrosunu güçlendirme çalışmaları sürüyor. Düğüm Salonu oyuncuları kimler, Düğüm Salonu filminin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor işte oyuncular:

Düğüm Salonu filmi Şahin Irmak

Düğüm Salonu dizisi İrem Sak 

Düğüm Salonu sinema filmi Gonca Vuslateri

Düğüm Salonu filmi Emre Karayel

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017