Dünya Avucunuzda Gezi Programı Sunucuları Sezgin Yılmaz ve Burcu Esmersoy Kimdir?

Daha önce kanal D ekranlarında program yapan Burcu Esmersoy buradan ayrılmış ve yeni bir programla Fox tv de ekrana geleceğini duyurmuştuk. Burcu Esmerson Hayat Sağlıklı Güzel programından Neden Ayrıldı konumuza göz atabilirsiniz. FOX tv ekranlarında 2019 yılının ilk aylarında yepyeni bir gezi tanıtım programı izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Fox Tv Dünya Avucunuzda Gezi Programı Sunucuları Sezgin Yılmaz ve Burcu Esmersoy Sunuculuk yapacaklar..Fox tv Dünya Avucunuzda Gezi Programı sunucuları

Güzel sunucu Burcu Esmersoy Fox tv ekranlarında yeni gezi programı ile göz dolduracak. Daha önceki programı sağlık üzerine olan ve oldukça erken saatte başladığı için pek uzun ömürlü olmayan ve daha sonra reytingler çok düşünce ayrılan Burcu Esmersoy, Vodafone Red’in katkılarıyla Fox tv de yayınlanacak olan yeni seyahat programında izleyicilere harika bir gezi programı sunacak ünlü fotoğrafçı Sezgin Yılmaz ile birlikte Dünya Avucunuzda programında..

Sezgin Yılmaz ve Burcu Esmersoy Dünya Avucunuzda Gezi Programı ile alışılagelmiş ve popüler yurt dışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı yerlerini gezecek. Hiç bilinmedik, az gidilen ya da popüler olmayan mekanların ülkelerin veya turistik mekanların tanıtımları Dünya Avucunuzda programı ile izleyicilere sunulacak.

Dünya Avucunuzda Gezi Programının sunucuları ünlü fotoğrafçı Sezgin Yılmaz ve Burcu Esmersoy oldu..

Burcu Esmersoy’a Dünya Avucunuzda programında kimin eşlik edeceği merak ediliyordu. Dünya Avucunuzda programının sunucusu Instagram’da çektiği fotoğraflarla çok beğeni alan, fenomen haline gelerek herkesin adından söz ettiği ünlü fotoğrafçı Sezgin Yılmaz’ın eşlik edeceği kesinleşti. Sezgin Yılmaz ve Burcu Esmersoy Dünya Avucunuzda Gezi Programı ile Fox tv de ekrana gelecekler.Dünya Avucunuzda Gezi Programı sunucusu Burcu Esmersoy

Dünya Avucunuzda Gezi Programında yıl boyunca çekim yapılan mekanlar ülkeler ve turistik yerler National Geographic Traveler Dergisi’nin desteğiyle belirlenen çok bilinmedik ama harika manzaraları hiç görülmemiş yerleri ön plana çıkarmaya çalışacak olan Dünya Avucunuzda Gezi Programı ilgi çekici seyahat rotalarının gizli kalmış noktalarına doğru keşfe çıkacak ve bu rotalarda yaşayanların yerel deneyimleri Sezgin Yılmaz ve Burcu Esmersoy tarafından FOX tv izleyicisiyle paylaşılacak.

Dünya Avucunuzda Gezi Programı sunucusu Sezgin Yılmaz Kimdir?

İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ve çekmiş olduğu fotoğraflarla tanınan Sezgin Yılmaz’ın kim olduğunu kısa bilgilerle tanıtalım sizlere. Sezgin Yılmaz, 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur ve Yeditepe Üniversitesinde Görsel Tasarım bölümünde okumuştur. Oldukça zorlanıp 7 yılda üniversiteyi zar zor bitirdi ve askerliğini yaptıktan sonra bir süre babasıyla iş yapsa da kendini internet aleminde bulup instagram üzerinde çalışmalara başladı.

Dünya Avucunuzda Gezi Programı sunucusu Sezgin Yılmaz KimdirÇektiği resimleri ve paylaşımlarını yayınlayıp oldukça meşhur olan Sezgin Yılmaz Başak Parlak’ın sevgilisidir. Sezgin Yılmaz hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor ama son olarak Burcu Esmersoy ile Fox tv de yapacağı Dünya Avucunuzda Gezi Programı sunuculuğu ile adından daha çok söz ettirecek gibi görünüyor.

YORUMLAR

  1. ✍✍☀️✍✍

  2. Gırışmaktan programı sunamiyorlar Paris anlatıyor lar sanki elin gavurlarini herşey den üstün anlatıyor lar bırakın bu özenti leri ki adam olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.