Dünya Güzellerim Ne Zaman Başlayacak Bülent Ersoy Banu Alkan Safiye Soyman Hindistanda

Dünya Güzellerim Ne Zaman Başlayacak Bülent Ersoy Banu Alkan Safiye Soyman Hindistanda…  Show TV yaza bomba gibi bir programlar hazırlanıyor. Programın adı Dünya Güzellerim.. Bülent Ersoyun sözünden esinlenerek bulunmuş olmalı bu isim. Ama programdaki isimler de Türkiyenin en iddaalı isimleri.

Dünya Güzellerim programındaki ünlülerimiz Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy.. Birbirinden ünlü ve iddaalı bu isimler Hindistan, Nepal ve Vietnam’ı ziyaret ediyorlar. Bu ülkelerin yemek kültürlerini gelenek göreneklerini görecekler bu 45 gün boyunca onların adetlerine göre yaşayacaklar.

Ünlülerimiz için hem eğlenceli geçecek bu macera ara sıra da anlaşmazlıklara sahne olacaktır. Dünya Güzellerim programında ilk durak Hindistan Mumbai şehri. Burada ilk kez kameralara poz verdi ünlülerimiz. 46 derece sıcakta gerçekleşecek çekimler.

Yapımcılığını Bloom medyanın üstlendiği programın yönetmen koltuğunda da Mustafa Kotan var. Dünya Güzellerim programı Haziran ayında Show tv ekranlarında başlayacak. Ramazan ayında ekranlara gelecek program eğlenceli zamanlar yaşatacak sizlere.

Dünya Güzellerim programı reytingleri sizce nasıl olur? Ülkenin en ünlü isimlerinden olan Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy’un ilk kez birlikte yer alacağı bu programın reytinglerini bende merakla bekliyoruz. Başlar başlamaz da tüm bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.