Dünya Güzellerim Programı Videosu Tekrarını izle (Show tv)

Çok eğlenceli ve neşeli bir yapıt başlıyor. Show Tv’nin merakla beklenen gezi ve şov içerikli yeni programı Dünya Güzellerim’in yayın günü ve tarihi kesinleşti: Programı 21 Haziran Çarşamba günü ilk bölümü ile ekrana gelecek. Tv de izleyemeyenler Dünya Güzellerim Programı Videosu Tekrarını izlemek için dizihaberi.tv den takip edebilirler..

Dünya Güzellerim Programı Videosu ve bölüm Tekrarları sitemizde olacak. İlk çekimleri Hindistan’da başlayan ve oldukça meşakkatli çekimler sırasında Bülent Ersoyun yılan tarafından sokulmasına da yol açan zorlu maraton sonrasında program yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği program nihayet başlıyor.

Show tv de ekrana gelecek bu yeni gezi show eğlence yapımında kimler var kimler.. Ülkemizin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ile asıl sunuculuğunu yürüten Burcu Esmersoy’un bulunduğu program 21 Haziran Çarşamba günü show tv de maceralarına başlıyor. Dünya Güzellerim Programı tuttumu izlendi mi reytingleri nasıl derseniz biraz zaman lazım bu sorulara cevap vermek için..

Dünya Güzellerim programının tekrarları izleyemeyenler için 21 Haziran Çarşamba akşamı Show Tv’den hemen sonra sitemizden takip edilebilir. Yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. İşte sizler için son fragmanın videosunu yayınlıyoruz:

YORUMLAR

  1. Ya varya,bu arkadaşlar emekli oldu galiba..okadar parayı gereksiz yerlere harcayacaklarına,işe yarayan bir iş yapsınlar..onlar gezecek,fakir fukara izleyecek.pehhh pehhh pehhh..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.