Ebru Şallı ile Zinde Kal Programı Sunucusu Tekrarı Plates Videoları (Kanal D)

Kanal D ekranlarında yeni bir sabah programı başlıyor. Pilates deyince akla gelen Ebru Şallı artık kanal D ekranlarında yeni programı ile ekrana gelecek. Ebru Şallı ile Zinde Kal Programı Sunucusu Tekrarı Plates Videoları (Kanal D) ekranlarında güzel sunucu Ebru Şallı sunumuyla hafta içi her gün ekrana gelecek. Şimdi kısa bilgiler verelim yeni Ebru Şallı programı Zinde Kal hakkında..

Ebru Şallı ile Zinde Kal Programı Tekrarı Videoları

Güzel sunucu Ebru Şallı’nın sunumuyla her gün ekranlara gelecek olan Ebru Şallı ile Zinde kal programı bütün bayanlara hitap etmekle birlikte izleyemeyenler için tekrarlarını hangi gün ne zaman saat kaçta tekrar videoları yayınlanacak burada sizlere bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda aerobik hareketleri merak edenler için Ebru Şallı ile Zinde kal programı tekrar videolarına sizlerle burada paylaşarak merak eden izleyicilerimize sunacağız. Ebru Şallı ile Zinde kal tekrarı ne zaman hangi günler ve saatlerde ekrana gelecek yeniden İzlemek isteyenler için sayfamızın en altına videoları eklemeye devam edeceğiz.

Ebru Şallı ile Zinde Kal Programı Nasıl Olacak?

Ebru Şallı ile Zinde kal programı oldukça zevkli sağlıklı yaşamanın ipuçlarını veren ve pilates topları ile sağlıklı bir vücuda sahip olmak zayıflamak isteyen bütün bayanlara yol gösterecek güzel bir program sizleri bekliyor. sağlıklı yaşamanın sırları, zaman zaman çeşitli uzman doktorlar ve diyetisyenler eşliğinde sağlıklı bir vücuda sahip olmak için neler gerekiyor nasıl beslenmek gerekir ve çeşitli spor hareketleriyle yürüyüşlerle nasıl desteklenir pilates günlük hayatımızda nasıl yapılır bu konularda Ebru Şallı ile Zinde kal programı oldukça zevkli ve güzel bir program olacak görünüyor.Ebru ŞAllı İle Zinde Kal Plates videoları

Ebru Şallı ile Zinde Kal Programı Sunucusu Ebru Şallı Kimdir?

Sevilen sunucu Ebru Şallı 15 Ocak 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen İzmir’li olan Ebru Şallı bir 69 boyunda ve 52 kilo ağırlığında mavi gözlü siyah saçlı güzel sonucudur. 1996 yılında İstanbul’daki Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olduktan sonra Sinan Akçıl, Cem Yılmaz ve Harun han gibi ünlü isimlerle aşk yaşadı ve Ozan Orhan ile Harun Tan ile evlenip ayrılmıştır. 41 yaşında olan Ebru Şallı 1993 yılında mankenliğe başlamış 1995 yılında ise Queen of Turkey yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmiştir. Diksiyonu oldukça güzel olan ve sosyal bir hayatı bulunan Ebru Şallı’nın oldukça renkli bir hayatı olmuştur ve birçok mesleği yapma fırsatı bulmuştur. oyunculuk Sunuculuk ve mankenlik gibi bir çok mesleği başarıyla yapan Ebru Şallı son yıllarda pilates topları ile yaptığı aerobik hareketleri ile uzun süre gündemde kalmayı başarmış başarılı bir sunucudur.

Ebru Şallı aynı zamanda çeşitli dizilerde de rol almıştır. Bir zamanlara damga vuran Emrahın Unutabilsem aldı dizisinde ve daha sonra Belalım Benim ve gölge çiçeği gibi dizilerde de çeşitli roller almıştır. 2002 yılında evlendikten sonra podyumları bırakarak mankenlik mesleğine son veren Ebru Şallı daha sonra evlenmiş ve hamile iken hamilelikte Sağlıklı ve güzel kalmak adlı bir kitap yazmıştır. yine sonraki yıllarda Ebru Şallı pilates için egzersiz videoları hazırlayarak özellikle zayıflamak isteyen kadınlara rehberlik yapmıştır.

TV8 ekranlarında Ebru Şallı ile Pilates programını uzun yıllar sunmuş ve bayanlarda bir alışkanlık haline gelmiştir. Ebru Şallı ilk evliliğini Ozan Orhan’la 1997 yılında yapmış Harun Tan ile ise 2002 yılında evlenmiştir.Ebru Şallı’nın Beren ve Pars adında iki oğlu vardır.. Ebru Şallı son olarak Kanal D ekranlarında Ebru Şallı ile Zinde kal programını sunmaya başlayacak. Ebru Şallı ile Zinde kal programında güzel sunucuya başarılar diliyoruz.

Ebru ŞAllı İle Zinde Kal Plates nerede çekiliyor nasıl gidilir

Ebru Şallı İle Zinde Kal Plates nerede çekiliyor nasıl gidilir?

Ebru Şallı ile Zinde kal pilates programının nerede çekildiğini hangi ormanın kenarı olduğunu merak eden izleyicilerimiz olabilir. Öncelikle tanıtım fragmanı da gördüğünüz ve Ebru Şallı ile Zinde kal programının tanıtımında görülen orman İstanbul’daki Belgrad ormanlarıdır. Oldukça güzel seyirlik bir manzarası olan Belgrad ormanlarında benzer çekimleri izin alınarak müsaade ediliyor. Ebru Şallı da yeni programı Zinde kal için pilates topları ile eğitim verdiği yer İstanbul’da Belgrad ormanları isteyenler programa katılabilir.

Kanal D Ebru Şallı İle Zinde Kal Plates Başvuru Katılım Nasıl olacak?

Ebru Şallı ile Zinde kal programına katılmak Ebru Şallı ile birlikte pilates yapmak isteyenler varsa aşağıda linkini vereceğimiz programa katılan başvuru formunu doldurarak seyirci olarak veya katılımcı olarak Ebru Şallı ile Zinde kal Kanal D stüdyolarında ve Belgrad ormanlarında yapılan çekimlere Sizler de dahil olabilirsiniz ve Ebru Şallı ile tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ebru Şallı ile Zinde kal pilates programına katılmak başvuru yapmak ve birlikte çalışmak isterseniz sizleri başvuru yapabilmeniz için bu sayfada bilgilendireceğiz.

Ebru Şallı ile Zinde Kal Programı tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanacak Kanal D de?

Kanal D Ebru Şallı ile Zinde kal videolarını buradan sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ebru Şallı ile Zinde Kal Programı Sunucusu Tekrarı Plates Videoları (Kanal D) (23 Yorum)

  1. Çocukların okula hazırlık Saati biraz daha geç mesela 09.00 da başlarsa süper olur lütfen böylesi güzel programı değerlendirmek istiyorum lakin saat çok erken kanal D ye teşekkür ederim

  2. Saati çok erken bu saati neye dayanarak ayarladınız ,izlenilmesinmi isteniyor lütfen saati daha mantıklı bir saat yapın ,mağazin ile insanların özel hayatını seyretmektense ,insanlara sporu alıştırmak daha iyi olur ,lütfen bu saatleri ayarlayanlar bi düşünsün ,iyi birşeyler yapmak isteniyorsa dikkate alınmasını rica ederiz çok zor olmamalı.

    • Nilgün Hanım Ebru Şallı ile Zinde Kal Programı Sabah 08.15 de biraz erken başlıyor ama Kanal D değişikik yapar mı bilemiyoruz saatte.

  3. Sabırsızlıkla yillardir bekledigim plates ebru salli nin programi yàyin öğleden sonra olursa cok sevinirim

Etiketler: Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2018