Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar? sorularına yanıt vereceğiz. 22 ocak 2019 Salı günü Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve özetsiz yeni bölümüyle izleyicisine kavuşacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni oyuncular dahil oldu ve Façalı ailesinin mensupları olarak diziye katılacaklar. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Façalılar oldukça güçlü ve dişli bir aile olarak katılacaklar ve bu ailenin üyeleri de Hızır ile büyük bir mücadeleye hazırlanıyorlar.

Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanan ve her hafta ciddi oranda izlenme oranları kazanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni 4 oyuncu katıldı. Başrollerinde Oktay Kaynarca Ozan Akbaba Yunus Emre Yıldırımer ve Mustafa Üstündağ gibi oyuncuların yer aldığı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 22 Ocak salı günü 3 haftalık aranın ardından yeni bölümü ile Atv’de ekrana gelecek. Salı günü yayınlanacak olan kupa maçın hemen ardından özetsiz olarak yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalılar Ailesi diziye yeni bir renk katacak.

Eşkıya Edho Façalılar Turgut Tunçalp
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Façalılar Kimdir? Amaçları Ne?

23 Ocak salı günü yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 122. bölümünde Turgut Tunçalp dizinin kadrosuna dahil olacak. Daha önce birçok dizide oynayan Turgut Tunçalp Adanalı, Sakarya Fırat, Kaçak, Diriliş Ertuğrul, Vatanım Sensin ve Çukur’da oynamıştı. Turgut Tunçalp dizide İlyas’ın ölümünün azmettiricisi Façalı karakterine hayat verecek. Turgut Tunçalp’in dizide “Façalı Dayı” lakabıyla anılan Haşmat karakterine hayat vereceği öğrenildi. Bildiğiniz üzere Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas karakteri façalı ailesinden birisi tarafından vurulmuş ve ortadan kaldırılmıştı.

Her ne kadar bu bir oyun olsa da Hızır Reis’in düşüncesi oldukça başkadır.. İlyas’ı bir süre saklayacak olan Hızır Reis daha sonra onu tekrar ortaya çıkarmayı düşünüyor ve böyle bir oyunu Façalılara karşı oynamayı planlamış görünüyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalılar İstanbuldaki yer altı işlerini en iyi takip edip yürüten bir ailedir. Hızır Çakırbeyliye de bir ders vermek ve onun egemenliğini kırmak amacındadırlar façalılar. Turgut Tunçalp’in dizide “Façalı Dayı” lakabıyla anılan Haşmet karakterine hayat vereceği öğrenildi..Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Façalılar Emir Benderlioğlu

Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna Turgut Tunçalp’in ardından iki oyuncu daha katıldı.Turgut Tunçalp’in ardından dizinin kadrosuna Façalı ailesinin diğer üyeleri olarak Emir Benderlioğlu ve İlhan Şen katıldı.Zeki Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas Gerçekten ölecek mi, hemen belirtelim ki lyas Ölmeyecek Çünkü İlyas Hızır tarafından korunuyor ve Hızır onu korumak için ölmüş olarak gösterecek ve özellikle onun ölmesini isteyenlere karşı büyük bir koz kullanmış olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas Ölecek mi, Ne Zaman Geri gelecek?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas Ölecek miEDHO’da bu hafta İlyas çok büyük bir oyunun kurbanı olacak. Cezaevine giren İlyas’ın işini bitirmek için harekete geçen Mesut Onu burada kıstırarak öldürmek ister. Mesut cezaevinde İlyas’ı öldürtmeye çalışıyor ancak İlyas bu saldırıdan yaralı kurtulacak ve ölmeyecek. Hızır İlyasa karşı yapılanların bedelini de Mesut’tan çok fena çıkaracaktır.
Başka bir ceza evine sevk edileceği sırada bıçaklanan İlyas elleri kelepçeli şekilde yere yığılıyor. Durumu ağır olan İlyas’ın ölüp ölmediğini yukarıda açıkladık ama yine de sizlerin tahminlerine bırakıyoruz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Façalı ailesinin üyeleri kimler:

Edho Façalılar İlhan Şen

Diziye yeni bölümlerde Façalı Ailesi de oldukça renkli bir şekilde katılıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin tansiyonunu iyice artıracak olan Façalı Ailesi‘nin fertlerini ise son olarak ‘Müslüm’ filmindeki performansıyla beğeni toplayan Turgut Tunçalp, Netflix’te yayınlanan ‘Börü’ dizisi sayesinde şan ve şöhreti yurt dışına da taşan Emir Benderlioğlu ve ‘Şahin Tepesi’ dizisiyle dikkatleri üzerine çeken İlhan Şen canlandırıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalılar bakalım diziye nasıl bir canlılık getirecek reytingleri artıracaklar mı izleyip göreceğiz.

Diziye yeni bölümlerde Façalı Ailesikatılıyor. Façalı Ailesi’nin fertlerini ise son olarak ‘Müslüm’ filminde Müslüm Gürses’in babasını canlandıran beğeni toplayan Turgut Tunçalp, Börü dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Emir Benderlioğlu ve ‘Şahin Tepesi’dizisiyle dikkatleri üzerine çeken İlhan Şen oluşturacak. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisiyle akıllarda yer eden Gözde Okur da Çakırbeyli Ailesi’ne katılan bir başka önemli isim. Turgut Tunçalp’in dizide “Façalı Dayı” lakabıyla anılan Haşmat karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyli Ailesi’ne ise Gözde Okur katıldı.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyli Ailesi'ne ise Gözde Okur katıldı.

Öte yandan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyli Ailesi’ne ise Gözde Okur katıldı. ‘Zengin Kız Fakir Oğlan’ dizisiyle akıllarda yer eden Gözde Okur, şu günlerde bir yandan da ‘Herkesin Bildiği Sırlar’ adlı tiyatro oyununa hazırlanıyor. Edhoda oldukça renkli bir bölüm bizi bekliyor. Gözde Okur bakalım dizide nasıl bir rolde karşımıza gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle Salı 21:45’te atv’de!​

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.