Efsane Aile Yarışması Nerede Çekiliyor ? Nasıl Katılınır Sunucuları?

Efsane Aile Yarışması Nerede Çekiliyor? Nasıl Katılınır Sunucuları Kimler ?

Fox TV ekranlara gelecek olan Efsane Aile programı sunucuları merakla bekleniyor.Efsane Aile Programına Nasıl Başvurulur? Efsane Aile Programı Nerede Çekilecek ? Efsane Aile Sunucuları Kimler Olacak ? bu konular hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Bu eğlenceli programın konsepti isminde anlayabildiğimiz üzere Efsane Aile programında katılanlar ailelerine şaka yapacaklardır. Sizlerde aile fertlerinizden herhangi birisine şaka yapmak istiyor iseniz, bu program tam aradığınız fırsat olabilir. Peki Efsane Aile programına nasıl katılıcaksınız ?

Efsane Aile Yarışması Nasıl Katılınır? Nasıl Başvuru Yapılır?

Fox Tv’nin resmi internet sitesine girerek Efsane Aile programına başvuruda bulunabilirsiniz, ancak online başvuruları henüz başlamadığından dolayı Efsane Aile programına katılabilmek için 0539 414 40 25 numarasının Whatsap hattı üzerinden bilgilerinizi paylaşarak programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce öncelik ile nasıl bir şaka yapmak istediğinizi belirlemelisiniz daha sonra İstanbul’un neresinde şaka yapacağınızı seçmeniz gerekmektedir.

Efsane Aile Yarışması Nerede Çekiliyor?

Fox Tv de başlayacak olan Efsane aile programı İstanbul’da çekilecektir fakat kişiler ailelerini seçtikleri bölgede şakalayacakları için sabit bir yeri yoktur.

Efsane Aile Yarışması Sunucuları Sinan Çalışkanoğlu Kimdir?

Sinan Çalışkanoğlu, 26 Ocak 1978’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Akedemi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitiminin ardından pandomim dersleri almaya başlamıştır. İsminden sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu başrolünde Sinem Kobal’ın oynadığı Selena dizisiyle insanların zihinlerinde yer edinmiştir.Bunun yanı sıra birçok sinema filmi, tiyatro,dizi ve reklamdada yer almıştır.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları:Devlet Tiyatrosu,Rüzgarla Yarışan Tay,Kısasa Kısas,Tiyatro Ti,Bir Tebessüm,Tiyatro Oyunevi,Döne Döne,Tiyatro Kılçık,Ayşegül Hindistan’da,Ayşegül Sıkıntıda,Terapi,Cin Ali Aşık
Oynadığı diziler:En Son Babalar Duyar.Sırlar Dünyası. Bir İstanbul Masalır.Hayat Bilgisi.Görünmez Adam. Ters Köşe.Davetsiz Misafir.Selena.Türk Malı.Yahşi Cazibe.Şanslı Masa.Türk’ün Uzayla İmtihan.Bir Yastıkta.Kapış Kapış.Gurbette Aşk.Bir Yastıkta.İşler Güçler.Kertenkele.Elin Oğlu.Oynadığı filmler.Beyza’nın Kadınları.Polis.Kirpi.Osmanlı Cumhuriyeti.İncir Reçeli.Sabit Kanca.İncir Reçeli 2.

Oynadığı reklamlar:Garanti Bankası,Ülker,Opet,Ace,Biskrem ,Turkcell,Tosun ile Yabancı Damat

Efsane Aile Yarışması Sunucuları Şinasi Yurtsever Kimdir ?

Şinasi Yurtsever 23 Mayıs 1977 tarihinde Malatya’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen Erzincan’lıdır. Üniversiteyi İzmir’de okuyan Şinasi Yurtsever,Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Seyirciler onu ilk olarak Küçük İbo dizisinde tanıdı. Şinasi Yurtsever ilk sinema deneyimini 2003 yılında yayınlanan Yazı Tura filmi ile yaşamıştır.  Hayatımın Kadınısın, Hokkabaz ve Küçük Kıyamet filmleri ile sinema hayatına devam etmiştir.

Rol Aldığı Filmler: Çalgı Çengi,Düğün Dernek,Hadi İnşallah,Düğün Dernek 2: Sünnet,Olur Olur!,Vavien,Küçük Kıyamet, Hokkabaz ,Alacakaranlık,Yazı Tura

Oynadığı diziler:Kardeş Payı ,İşler Güçler ,Sen De Gitme,Aşk ve Ceza,Ramazan Güzeldir,Kapalı Çarşı,Bir Bulut Olsam,Ayışığı ,Yabancı Damat,Avrupa Yakası,Kınalı Kar,Cinlerle Periler,Yılan Hikayesi,Örümcek,Küçük İbo,Dış Kapının Mandalları,Hemşerim, Başka İstanbul Yok

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Efsane Aile Yarışması Nerede Çekiliyor ? Nasıl Katılınır Sunucuları? (2 Yorum)

  1. Abiler selam adana da yaşıyoruz annem aşırı sinirli bi insan yani bir cafede şaka yapsak çıldırır ama sanırım istanbul dışına Çıkmıyorsunuz keşke çıksaniz

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019