Egenin Hamsisi 3. Bölüm Özeti Fragmanı Tanıtımı 30 Temmuz Pazartesi

Egenin Hamsisi 3. Bölüm Özeti Fragmanı Tanıtımı 30 Temmuz Pazartesi… Ege’nin Hamsisi dizisi yeni bölümünde olanlar oluyor. Yaz günlerinin eğlenceli dizisi olan Ege’nin Hamsisi yeni bölümünde Melahat ve Şevket arasında soğuk savaş başlıyor. Fırtına Şevket’in Muhlaması dükkanının açılışında büyük kavga çıkar. Oyunlar tartışmaya dönüşür. Bu olanlar sırasında da Melahat’ın dükkanı zarar görür.

Melahat zaten öfkeli olduğu Şevket’le artık karakolluktur. Melahat Şevket’ten şikayetçi olur. Artık aralarındaki soğukluk mahkemeye taşınır. Melahat davayı açar ancak oğlu Ömer’e burada bir görev düşmektedir. Ömer artık bu savaşın arabulucusu olur.

Şevket’in ablası Rize’de kaldığı için Şevket’i çok merak eder. Ancak Şevket onu bırakıp gittiği için de ona küstür. Şevket’in ablası Fikret Şevket’ten haber almak ister bunun için de mükemmel bir plan hazırlar. Şevket’in kızı Zeynep’i seven köy delikanlısını onların peşine yollar ve artık planını izleme zamanı gelmiştir.

Melahat’ın oğlu Deniz ile Şevket’in kızı Zeynep aynı iş yerinde çalışmaya başlarlar. Ancak anne babalarının savaşının arasında kalırlar ve artık onlarda düşman gibi atışmaya başlarlar. Ege’nin Hamsisi dizisi Melahat ve Şevket arasında lezzet ve müşteri savaşları devam etmektedir. Yeni bölümde neler olacak? İki komşu esnaf arasında neler yaşanacak? Ege’nin Hamsisi 3. bölüm fragmanı özeti sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Egenin Hamsisi 3. Bölüm Özeti Fragmanı Tanıtımı 30 Temmuz Pazartesi (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2018