Egenin Hamsisi 4. Bölüm Özeti Tüyoları 6 Ağustos Pazartesi

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyenlerin kahkahaya boğulduğu Egenin Hamsisi dizisi 4. Bölüm Özeti Tüyoları 6 Ağustos Pazartesi günü kaldığı yerden Trt1 ekranlarında devam edecek. Oldukça güzel tiplemeleri ile Ege ve Karadeniz kültürünü izleyenlerine aktarmaya çalışan dizide bakalım 4. bölümde neler olacak neler yaşanacak fragmanı da sunalım sizlere.

Egenin Hamsisi 4. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 6 Ağustos Pazartesi

Egenin Hamsisi 4. Bölümde yaşanacak gelişmelere kısaca göz atalım. Bir önceki bölümde Melahat ve Şevket’in her buldukları fırsatta dükkân kavgası yaptıklarına şahit olmuştuk. Sonunda bu tartışmalar Deniz ve Zeynep’in çalışmış olduğu şantiyeye kadar ulaşmıştır ve onlarda boş durmazlar ve bu kavgalara ortak olurlar..

Deniz ve Zeynep aynı anne babaları gibi her konuda tartışmaya ve bir bahane bulup atışmaya çekişmeye başlarlar. Ancak yaşanan bu tatlı sert kavgalar hiç beklenmedik bir şekilde Zeynep’in bayılması ile noktalanınca işler daha da karışmaya başlar..

Egenin Hamsisi 4. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Egenin Hamsisi 4. Bölüm Özeti Tüyoları 6 Ağustos: Yeni bölümde izleyeceklerimiz de Denizin Laz kızı Zeynepe bayıldıktan sonra müdahale etmeye çalışırken, ona yardım etmeye çalışan ve  çok yakından ilgilenen bir başka birinin olduğunu, yani patronları olan Vedat’ın farkına varır ve işin rengi biraz daha değişir.

Artık Deniz Zeynep’le uğraştığı yetmezmiş gibi bir de Vedat’la uğraşması gerekecektir… Diğer yandan Rize’de kalan Fikret, Ege’ye taşınan kardeşi Şevket’in her adımından haberdar olmak ister. Gittiğini geldiğini iyice hesap edip  Zeynep’e sevdalı olan sırılsıklam aşık olan köylüsü Dursun’u harekete geçirir. Dursun Zeynepin aşkıyla yola koyulur.

Dursun’un Ege kasabasına gelmesiyle ortalık daha da şenlenir. Ancak Dursun hem Melahat’ın, hem de Şevket’in işlerini iyice zorlaştırır. Bütün kasaba Melahat ve Şevket’in gerginliğinden etkilenmeye başlar. Ömer sayesinde araları ısınan Şevket ve Melahat barışmak üzereyken beklemedikleri bir kavganın içine düşerler..

Egenin Hamsisi 4. Bölüm Fragmanı videosu 6 ağustos

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Egenin Hamsisi 4. Bölüm Özeti Tüyoları 6 Ağustos Pazartesi (1 Yorum)

  1. Başroldeki bayan oyuncu zeynep karakteri nin oyunculuk iyi değil onun dışında diğer oyuncular çok iyi başka bir bayan başrol oyuncu olsaydı daha iyi olurdu çok tutuk güzel rol yapamıyor ama başrol erkek deniz karakteri rolün tam hakkını veriyor

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2018