Egenin Hamsisi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Sevilen ve pazartesi akşamları en çok izlenen dizilerden birisi olan Egenin Hamsisi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Trt1 de Ne Zaman Final Yapacak? sorusu çok merak ediliyor. TRT1 ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Ege’nin hamsisi dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapıp bitecek merak edenler için bilgi vermek amacıyla bu sayfayı oluşturduk.

Yaz aylarında TRT 1’de başlayan ve pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Ege’nin hamsisi bir yaz dizisi olarak başladı ancak yeni sezonunun başlamasıyla pazartesi günleri ekrana gelen Star TV’de söz dizisi Show TV’de ise çukur dizisi Atv’de Can Kırıkları ve FOX TV’de yasak elma dizileri ile mücadele etmek zorunda kalan ve reytinglerinin gittikçe azalacağını düşündüğümüz Ege’nin hamsisi bizim tahminlerimize göre öncelikle gün değiştirecek ve Pazartesi gününden farklı bir güne transfer olacak.

Ancak gün değiştiren dizilerin akibeti çok parlak olmadığı için Ege’nin hamsisi dizisi uzun sürmeyecek Yeni sezonla birlikte güçlü dizilerin yayın hayatına başlamasıyla kısa sürede reytinglerinin çok düşüp erken final kararı alacağını tahmin ediyoruz.

Trt1 Egenin Hamsisi Dizisi Ne Zaman Final Yapacak
Bildiğiniz üzere TRT dizlerine en çok sahip çıkan ve kısa sürede final yapmayıp en uzun reyting mücadelesi yapan kanalların başında geliyor. Yani reytingleri düşük diye ya da düşmeye başladı diye dizilere hemen final yaptırmıyor. Ege’nin hamsisi dizisi de bunlardan birisi olacak mı yoksa dizi tahmin edilen 20. bölümünde final yaparak ekrana veda mı edecek Zamanla göreceğiz.

Trt1 Egenin Hamsisi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Ege’nin hamsi dizisi 20 bölüm olarak ön sözleşme imzalanmış ancak eğer dizinin iyi giden reytingleri yeni sezonla birlikte çok fazla düşmezse 20. bölümünden sonra da yayınlanmaya devam edecek. Belki gün değiştirebilir Çünkü pazartesi günleri gerçekten de önemli dizilerin mücadele ettiği söz çukur yasak elma ve can kırıkları gibi güçlü dizilerin mücadele ettiği bir gün olduğu için Ege’nin hamsi dizisi de oldukça zorlanacaktır.

Ancak bu dizinin hemen biteceğini göstermiyor. yine kesin konuşmayalım ancak Ege’nin hamsisi kendisine ömür biçilen 20. bölümünden sonra eğer TRT tarafından devam kararı alınırsa sezonun sonuna kadar devam edebilir. Çünkü kadrosu ve oyuncuları oldukça iddialı, yaz aylarında pazartesi günleri başka dizide olmadığı için diğer dizilerde yaz tatilinde olduğu için oldukça izlenme oranları alan Ege’nin hamsisi zamanla reytingleri düşse de uzun süre devam edecek görüntüsü veriyor. Sizlerle Ege’nin hamsisi son reytinglerini de paylaşmak istiyoruz..

Egenin Hamsisi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Trt1

2. Ege’nin Hamsisi 3 Eylül 2018 Pazartesi Reytingleri 3.81 12.49
2. Ege’nin Hamsisi 27 Ağustos 2018 Pazartesi Reytingleri 3.91 12.93
3. Ege’nin Hamsisi 20 Ağustos 2018 Pazartesi Reytingleri 2.85 11.14
1. Ege’nin Hamsisi 13 Ağustos 2018 Pazartesi Reytingleri 3.98 13.35
1. Ege’nin Hamsisi 6 Ağustos 2018 Pazartesi Reytingleri 4.41 15.13
1. Ege’nin Hamsisi 30 Temmuz 2018 Pazartesi Reytingleri 3.71 12.73
1. Ege’nin Hamsisi 23 Temmuz 2018 Pazartesi Reytingleri 3.87 13.68
1. Ege’nin Hamsisi 16 Temmuz 2018 Pazartesi Reytingleri 2.97 11.02

Elbette son karar TRT’nin ancak Ege’nin hamsisi dizisi oldukça iddialı kadrosu güzel yazılmış senaryosu insanları içine çeken oyuncu kalitesiyle ve çekildiği yerlerin Ege ve Karadeniz kıyıları olması hasebiyle oldukça sempatik ve güzel bir dizi. Bu yüzden TRT1 Ege’nin hamsisi dizisinde uzun süre şans tanıyabilir. zaten 20 bölümden sonra yayınlanmaya devam ederse 40 bölüme kadar ki o da sezon sonunu bulacaktır devam etmeyi göze almış demektir.

Umarız Ege’nin hamsisi kısa sürede erken final yapmaz ve yıl sonuna kadar yani 2018-2019 sezonu boyunca yayınlanmaya devam eder. Sizde Ege’nin hamsisi dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir dizinin bitmesi veya final yapmasını isteyip istemediğinizi konu hakkındaki yorumu ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder Ege’nin hamsisi dizisine yayın hayatında başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018