Ege’nin Hamsisi Dizisi Nerede Çekilecek Seti Adresi Bilgileri

Ege’nin Hamsisi Dizisi Nerede Çekilecek Seti Adresi Bilgileri… Ege’nin Hamsisi Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı Bilgileri…Yaz dizileri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni diziler hazırlanıyor çekimlere başlanıyor. Ege’nin Hamsisi dizisinin yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yapıyor. Ege’nin Hamsisi dizisi Temmuz ayında Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Adından da anlaşılıyor zaten bir yaz dizisi olduğu. Trt1 kanalı sezon boyunca hem komedi hem de dönem dizileri ile reytinglerde başarı sağlamıştı. Trt1 Kalk Gidelim, Aslan Ailem gibi diziler komedi türündeydi ve seyirciyi eğlendirdi sezon boyunca. Şimdi de yaz sezonunda seyircisinin yüzünü güldürmek isteyen Trt1 Ege’nin Hamsisi dizisini hazırlıyor.

Ege’nin Hamsisi dizisi oyuncu arayışları ve hazırlıkları tamamlandı. Kısa sürede çekimleri başlayacak olan dizinin ilk bölümünün yaz sezonunda temmuz ayında başlaması planlanıyor.  Ege’nin Hamsisi dizisi Ege’nin bir kasabasında geçecek. Ancak setinin nerede olduğu hakkında şuan net bilgiler yok. Sizlerle bilgileri paylaşacağız.

Ege’nin Hamsisi İzmir ilimizde Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık’ta çekiliyor dizi..

Ege’nin Hamsisi Dizisi Oyuncularına da bakalım ve bilgilerini sizlerle paylaşalım. Ege’nin Hamsisi dizisinin başrol oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir.

Ege’nin Hamsisi Dizisi Deniz Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Ege’nin Hamsisi dizisinin Deniz karakterini Uraz Kaygılaroğlu oynuyor. 1987 yılında İzmir’de doğan Uraz Kaygılaroğlu son dönemde ki en iyi komedi oyuncularından birisi. Asıl ününü Pis Yedili dizisi ile alan Uraz Kaygılaroğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. Yakın zamanda Klavye Delikanlıları dizisi ile çok farklı bir role bürünen Uraz Kaygılaroğlu son olarak ta Masum Değiliz dizisinde rol aldı.

Ege’nin Hamsisi dizisi Zeynep Bestemsu Özdemir Kimdir?

Ege’nin Hamsisi dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir bilgileri resimleri. 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bestemsu Özdemir İstanbul Üniversitesi Moda Tasarımı mezunudur. Bestemsu Özdemir’in rol aldığı diziler de şöyle; Sakarya Fırat, İstanbul Hatırası, Kara Para Aşk ve Meryem dizilerinde rol almıştır. Yeni dizisi Ege’nin Hamsisi dizisinde başarılar diliyoruz.

Ege’nin Hamsisi dizisinin diğer oyuncuları ise İclal Adın, Uğur Çavuşoğlu, Asuman Dabak, Buse Meral, Eser Eyüboğlu. Dizinin uzun soluklu olmasını diliyoruz.


Ege’nin Hamsisi İzmir ilimizde Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık’ta çekiliyor dizi..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018