Ege’nin Hamsisi Dursun Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Eser Eyüboğlu)

Ege’nin Hamsisi Dursun Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Eser Eyüboğlu) Karadeniz’den Zeynep’in belalısı. Hayatta bir tek hedefi vardır o da Zeynep. Dursun Zeynep’e körkütük aşıktır. Ama Zeynep’in onda gönlü yok. Bakalım Dursun Zeynep’in kalbini kazanmak için nasıl davranışlarda bulunacak? Ona jestler yapacak? Karadenizden İstanbul’a sırf onun için geldi.

Ege’nin Hamsisi dizisinde Dursun’u canlandıran ismi önceki sezon Şevkat Yerimdar’da izlemiştik. Bozkır’ın kızı Tezene’ye aşık olan İsmail’di o. Gerçek adı da Eser Eyüboğlu. Eser Eyüboğlu başarılı bir oyuncu. Daha önce de birçok yapımda yer aldı. Komedi tarzı oyunları ile dikkat çeken başarılı oyuncu Ege’nin Hamsisi dizisine renk katacaktır.

Ege’nin Hamsisi Eser Eyüboğlu Kimdir Bilgileri;

1984 İstanbul doğumludur. Bilkent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu olan Eser Eyüboğlu Mandıra Filozofu filminde rol aldı. 2015 yılında da Benzemez Kimse Sana yarışmasına katılmıştır. Eser Eyüboğlu’nun sosyal medya hesabı; esereyuboglu  Zeynep Eyüboğlu ile evli olan Eser Eyüboğlu’nun rol aldığı yapımlar şöyle; 2012 Düşman Kardeşler, Kalp Hırsızı, Mandıra filozofu, Oflu Hocanın Şifresi 1-2 ,Cingöz Recai, Şevkat Yerimdar… Yeni dizisi olan Ege’nin Hamsisi dizisinde başarılar dileriz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version