Ege’nin Hamsisi Firtuna Şevket’in Muhlaması Lokantası Yeri Nerede?

Ege’nin Hamsisi Firtuna Şevket’in Muhlaması Lokantası Yeri Nerede? Ege’nin Hamsisi dizisi 16 Temmuz akşamı yayınlanmaya başladı. Trt1 de yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisinde Karadenizli Şevket Ege’ye lokanta açmaya geliyor. Ege’ye Karadeniz yemekleri yapmaya gelen Şevket yeni lokantasını tam da Egeli olan Melahat’ın lokantasına karşı açtı. Artık kavga gürültüyü izleriz yaz boyu…

Ege’nin Hamsisi dizisinde Şevket’in Firtuna Şevket’in Muhlaması lokantası nerede? Ege’de bu lokanta nerede? Ege’nin Hamsisi dizisi çekimleri Rize’nin Çamlıhemşin, Fındıklı ve Güneysu ilçelerinde yapıldı. Dizinin Ege çekimleri ise bölgenin incisi İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık’ta gerçekleştiriliyor.

Ege’nin Hamsisi dizisinde Şevket yeni lokanta açacak. Lokanta açarken de karşı lokanta olan Melahat’ın yerinde sorunlar çıkıyor. Melahat’ın lokantası toz duman altında kalıyor. Müşterileri rahatsız oluyor. Melahat’ta bu yüzden Şevket’le tartışıyor. Ege’nin Hamsisi dizisinde Melahat ve Şevket arasındaki tartışmaları yaz boyu izleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2018