Egenin Hamsisi Kerem Kimdir Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı Sevgilisi

Egenin Hamsisi Kerem Kimdir Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı Sevgilisi… Ege’nin Hamsisi dizisi yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz yaparken yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğanüstleniyor. Ege’nin Hamsisi senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci yazıyor. Egenin Hamsisi dizisi oyuncuları da İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin.

Ege’nin Hamsisi dizisinde bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal, eğlenceli olaylarla, iki farklı bölge kültürünün naif karşılaşmasının anlatıldığı dizi, yaz sezonuna damgasını vuracak.

Egenin Hamsisi dizisi 16 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1’de ekranlara gelecek. Ege’nin Hamsisi dizisinin çekimleri Rize’nin Çamlıhemşin, Fındıklı ve Güneysu ilçelerinde yapıldı. Dizinin Ege çekimleri ise bölgenin incisi İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık’ta gerçekleştiriliyor.

Ege’nin Hamsisi dizisinin genç oyuncuları da merak konusu oldu. Ege’nin Hamsisi dizisinde Kerem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ozan Cura.

Ege’nin Hamsisi Kerem Ozan Cura Kimdir?

Ozan Cura 2 Mart 2000 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2016 yılında yayınlanan Rising Star yarışmasına katılarak Tarkan’ın şarkısı olan İnci Tanem şarkısını seslendirmiştir. Sesi beğenilse de yine de elenmekten kurtulamamıştır.

Ozan Cura İzmir Güzeli Ajans’a bağlı olarak çalışmaktadır. Ege’nin Hamsisi dizisinde Kerem rolünü canlandırarak ilk oyunculuk tecrübesini edinecektir.

Egenin Hamsisi Kerem Kimdir rolü karakteri;

Eşref ve Sevim çiftinin oğludur. Gitar çalmaktadır ve Sığacık köyünde kızlar ondan çok hoşlanır. Babası Kerem’in okumasını istemektedir. Kerem’in gönlünde kimse yoktur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2018