Ege’nin Hamsisi (Neden Final) Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin 31 Aralık Yılbaşı

TRT 1 ekranlarında 23 bölümdür devam eden Ege’nin hamsisi dizisi 23 bölümü ile 31 Aralık 2018 Pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. Elbette uzun süredir Ege’nin hamsisi dizisini izleyenler dizinin final yapmasına hiç istemediler ve mutlaka devam etmesi için TRT 1 iletişim adreslerinden Ege’nin Hamsisi Bitmesin devam etsin Yeniden Başlasın gibi isteklerde bulunmaya ve bu isteklerine TRT yönetimine bildirmeye çalıştılar. (Neden Final) Bitmesin Final Yapması Devam Etsin 31 Aralık Yılbaşı eğlencesi de oldukça güzelken neden bu elveda..

Ege’nin Hamsisi düşük reytinglerden dolayı bitiyor final yapıyor.. Elbette izleyenler bitmesini hiç istemiyorlar. Çünkü çok güzel ve halkın içinden bir diziydi Ege’nin hamsisi. Ege’nin Hamsisi yılbaşı akşamında final yaparak oldukça renkli ve güzel bir bölümle ekrana geliyor. Ege’nin hamsisi 23. bölüm yılbaşı akşamında izleyenleri coşturacak adeta. edepli ahlaklı Çoluk çocuk ailecek izlenebilecek bir dizi olan Ege’nin hamsisi gibi dizileri kısa sürede bitirmek izleyiciyi üste de TRT 1’de yeni dizilere de yer açmak gerekiyor. Bu yüzden reytingleri düşen Ege’nin hamsisi dizisi yılbaşı akşamında Çok renkli çok zevkli ve birçok sanatçının Sümer Ezgü gibi halk müziğinin önemli isimlerinin yer aldığı eğlenceli bir bölümle özetsiz bir şekilde final yapıyor.Ege'nin hamsisi dizisi Bitmesin devam etsin Yeniden Başlasın

İzleyicilerin Ege’nin hamsisi dizisi Bitmesin devam etsin Yeniden Başlasın istekleri TRT1 nezdinde değer görür mü TRT bu güzel Anadolu dizisini ailecek izlenecek seviyeli usturuplu özentili dizi yeniden başlatır mı bilmiyoruz ama böyle dizilere ihtiyacımız olduğu ailecek izlenecek ahlaklı seviyeli güzel dizileri toplumca özlediğimiz kesindir. Bu yüzden ahlaki yapısı bozuk ve özel kanalların allayıp pullayıp izleyicilere sundukları sicili bozuk ahlakı bozuk Türk aile yapısına uymayan davranışlarla dolu yapımların yerine böyle seviyeli dizilere ihtiyacımız varken bu tür dizilerin izlenmeyip kısa sürede ekrana veda etmesi elbette bizleri de çok üzüyor.

Ama iş izleyicide bitiyor. Egenin Hamsisi 23.bölüm 3.tanıtımıyla aşağıda izleyeceğiniz fragmanla izleyicilerine veda ederken 31 Aralık’taki finalin ardından Önümüzdeki hafta Vuslat isimli dizinin başlayacağı Ege’nin hamsisinden sonra TRT 1’de Vuslat dizisinin ekrana geleceği açıklandı. Vuslat dizisi ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ege’nin hamsisi dizisi Bitmesin devam etsin Yeniden Başlasın isteklerinizi aşağıya yorum olarak yazabilir ve bu sayfayı da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Ege'nin hamsisi dizisi 2019 yılbaşı eğlencesi video

Ege’nin hamsisi gibi seviyeli güzel dizilere ihtiyacımız varken 23 bölüm gibi kısa bir sürede ekrana veda etmesi ve biterek final yapması hem izleyiciyi hem de dizi ekibine oldukça üste de yerine başlayacak olan Vuslat dizisinin de oldukça kaliteli bir yapma olduğunu ve şimdiden TRT izleyicisine yine kaliteli bir yapımın ulaşacağı müjdesini verebiliriz. sizlere de Ege’nin hamsisi dizisi Bitmesin devam etsin ya da Yeniden Başlasın gibi isteklerinizi lütfen aşağıya yorum olarak yazınız Şimdilik hoşça kalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ege’nin Hamsisi (Neden Final) Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin 31 Aralık Yılbaşı (13 Yorum)

  1. Yazık, çok yazık oldu! Uzun süredir bu kadar içten,halktan, duygu yüklü bir dizi olmamıştı.

  2. Ben normalde Türk dizilerini izlemem ama egenin hamsisi güzel ve eğlenceli olduğu için izliyordum enazından diğer saçma ve halka bazı demeçler veriyordu tekrar olması güzel olurdu.

  3. Bazı diziler saçma olur ama bu dizi gelçekten çok güzel di ama malesef saçma diziler çıkmaya başladı

  4. aİLECEK GÖNÜL RAHATLIĞI İLE İZLEYEBİLDİĞİMİZ, ÇOCUKLAR YANIMIZDAYKEN ELİMİZDE KUMANDA TETİKTE BEKLEMEDİĞİMİZ TEK DİZİ. bÜTÜN OYUNCULAR HARİKAYDI. öZELLİKLE UĞUR ÇAVUŞOĞLU FIRTUNA ŞEVKET BİZE BABALIK DUYGUSUNU DERİNDEN HİSSETTİRDİ. BU DİZİ TEKRAR BAŞLAMALI GEREKİRSE GÜNDÜZ KUŞAĞINDA OYNATIN REYTİNG UĞRUNA BU GİBİ DİZİLERİ BİTİRMEYİN . TRT BİLE VURDULU KIRDILI DİZİLERE YÖNELMEYE BAŞLADI. YAKINDA DEDİĞİM OLDU BİLE HER GENCİN ELİNDE BİR SİGARA BİR SİLAH KÖŞE BAŞLARINDA KARAKTERLERE BÜRÜNMEYE BAŞLADILAR BİLE. YAZIK ÇOK YAZIK BU DİZİ TEKRAR MUTLAKA BAŞLAMALI AYNI ŞEKİLDE. KÖPRÜ YAPIMA DA SESLENİYORUZ BURADAN

  5. Severek sabırsızlıkla bekleyerek izlediğim tek aile dizi maalesef her şey reytinge odaklı

  6. Cok yazik
    Böyle dizileri zaten cok özlüyoruz.Bunlarda hemen reyting ugruna kurban edildiginde cok üzülüyoruz.Insallah baska bir kanalda tekrar baslar dilegiyle

  7. Egenin hamsisi dizisi neden biter anlam veremedim. Ailece seyredilebilecek, efkar dağıtabileceğimiz ne kadar dizi kaldı ki? Mafya dizilerinin senelerce sürdüğü şu medyada böyle halka hitap eden dizi neden kaldırılır? Yerinizde olsam, şartlarınızı zorlar bu diziye tekrar hayat verirdim.

  8. Ege’nin hamsisi lütfen devam etsin.Vurdulu kırdılı dizileri izlemek istemiyoruz. Bütün diziler içinde ailece tek izlediğimiz dizi idi. Lütfen bize bir sürpriz yapıp diziyi devam ettirin.işten yorgun argın geldiğimizde bu dizi bize ilaç gibi geliyordu..resmen yorgunluğumuzu alıyordu..dileğimizi dikkate almanız dileği ile.tesekkürler..

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2018