Ege’nin Hamsisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçe Köyde, Dizi Seti Neresi?

Çok güzel bir ege dizisi bekliyor bizleri Trt ekranlarında.. Uraz Kaygılaroğlu, İclal Aydın ve Asuman Dabak gibi oyuncuların güzel oyunculukları bir yana dizinin çekildiği mekanlar yerler insanın içini açıyor. Bizde sizler için Ege’nin Hamsisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçe Köyde, Dizi Seti Neresi? diye merak edenler için bu içeriği yazdık.

Ege’nin Hamsisi Nerede Çekiliyor? Öncelikle belirtelim ki dizinin başlangıç kısmı Rize ilimizin yaylalarında çekildi. Aşağıdaki fragmanda izlediğiniz yer Çamlıhemşin yaylası (Rize) Oldukça güzel bir doğal güzelliği olan ve milli park olan Rize yaylalarından sonra dizi Ege de devam edecek. Daha sonra Egede devam edecek çekimler için İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık’ta set kuruldu..

Trt 1 ekranlarının 2018 de yaz ayları için hazırladığı sıcak bir yöre komedisi olan ve İzmir başta olmak üzere tüm ege bölgesinin şivesini konuşmasını içinde barındıran Ege’nin Hamsisi dizisi izleyici karşısına çıktıktan sonra dizinin nerede çekildiğine dair sorular ardı ardına gelecek gibi görünüyor. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, İclal Aydın ve Asuman Dabak gibi sevilen oyuncuları izleyeceğimiz Ege’nin Hamsisi fragmanı ise dizinin nerede çekildiğini gözler önüne serdi. İşte İzmir ilimizin güzide mekanlarından birisi olan Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık’tan görünüm..

Ege’nin Hamsisi Nerede, Hangi İl İlçe Köyde, Dizi Seti Neresi? sorusuna bir kez daha yanıt verelim ve sizleri bu güzel mekanlarla baş başa bırakalım. Önce karadeniz yaylalarında başlayan Egenin Hamsisi dizisinin çekim yerleri daha sonra Ege bölgesinde Egenin incisi olan İzmirde devam edecek.

Egede İzmir ili Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık’ta çekimleri devam eden dizinin çok sevildiği takdirde reytinglerinin durumuna göre yeni sezonda da devam edebileceği bildirildi. “Gönüller bir olsun” sloganı ile izleyici karşısına çıkacak olan Ege’nin Hamsisi dizisinin ekibine başarılar diliyoruz.. Ege’nin Hamsisi Nerede çekiliyor sorusuna aşağıdaki resimde gördüğünüz yayla cevabımız ile Rize Çamlıhemşin yaylasında diyoruz..

Ege’nin Hamsisi Nerede Çekiliyor Fragmandaki manzara neresi işte cevap:

Karadeniz havasını yansıtan Ege’nin Hamsisi herkesin Ege bölgesi beklentisine rağmen önce karadenizden başlıyor. Aslında Karadenizle Egenin sevdası aşkı da diyebiliriz. O yüzden bol bol Ege İzmir sahilleri ile Karadeniz yaylalarını ve coşkuyla akan karadeniz derelerini Ege’nin Hamsisi fragmanlarında izlediniz. Dizide daha fazlasına şahit olacaksınız.. Ege’nin Hamsisi Nerede çekiliyor ege mi karadeniz mi sorusuna da cevap bulacağız:

Ege’nin Hamsisi Temmuzda Trt1 ekranlarında başlayacak bakalım yeteri kadar ilgi alaka görecek mi izleyip göreceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018