Egenin Hamsisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu İzlendi mi?

Trt1 ekranlarında güzel bir dizi başlıyor 16 temmuz pazartesi günü. Uzun süredir merak ettiğimiz Egede hamsi mi olur, hamsi deyince akla Karadeniz gelir dediğimiz Egenin Hamsisi dizisi TRT1 de başlıyor, acaba Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu İzlendi mi? devam eder mi erken final mi yapar sorularına hemen yanıt vereceğiz.

Öncelikle Trt1 de izleyeceğimiz Egenin Hamsisi dizisinden kimse erken final beklemesin. Neden derseniz Trt1 bu ülkede dizisine en çok sahip çıkan ve gidebildiği kadar götürmeye çalışan reyting kaygısından uzak olan tek kanal. Bu yüzden dizinin uzun süre devam edeceğini düşünüyoruz desek de yine de iş dönüp dolaşıp alacağı reytinglere geliyor.

16 Temmuzda başlayan Egenin Hamsisi dizisinin 15 bölüm garantisi var, çünkü diğer kanallardaki dizilerin başlaması Ekim ayını buluyor. Ancak yeni sezon başlayınca Egenin Hamsisi dizisi reytingleri nasıl olur derseniz bence pek iyi olmayacak gibi. Çünkü en başta Söz ve Çukur gibi diziler var pazartesi günleri.

Pazartesi günleri ayrıca Yasak Elma ve Kanal D ekranlarında yeni başlayacak yeni bir sezon dizisi de bulunuyor. Kısacası bu kadar işin içinde bu önemli dizileri geçip iyi reytingler almak hayal olsa gerek. Ancak dizinin tek kurtarır yönü şurası: Egenin Hamsisi sezona erken başlıyor, yani izleyenlerin gönlüne girerse yeni sezonda da diğer dizilerde reyting alabilir.

Egenin Hamsisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu İzlendi mi

Egenin Hamsisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu İzlendi mi? sorularına en yakın zamanda yanıt vereceğiz. Ege den çok Karadeniz yaylalarında geçecek olan ve oldukça sevilerek izleneceğini düşündüğümüz dizide bakalım gelişmeler ve reyting tablosu nasıl olacak izleyip göreceğiz. Egenin Hamsisi Reyting sonuçları açıklanır açıklanmaz buraya ekleyeceğiz.

Egenin Hamsisi Reyting Sonuçları:

Karadeniz ve Ege şivesinin iç içe olduğu Egenin Hamsisi dizisi bu akşam başlıyor. TRT 1’deki diziden reyting beklentiniz ne? Tutar mı tutmaz mı? Kadrosundan en çok hangi oyuncuyu beğendiniz?

Dün akşam ilk bölümü ile TRT 1 ekranında start alan yeni dizi Egenin Hamsisi reytinglerde çok başarılı bir şekilde başladı!

Dizi tüm reyting gruplarında zirvede bitirdi dün akşamı, ve tekrar bölümü ile önümüzdeki hafta için umutlandırdı. Dün akşam ilk bölümü Total’de 2.97 AB’de 4.19 ve ABC’de 3.85 reyting ile başladı.

Yaz aylarında bu başarı devam edecek gibi, lâkin yeni sezonda Söz, Çukur ve Yasak Elma dizileri karşısında düşüş yaşayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Egenin Hamsisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu İzlendi mi? (5 Yorum)

  1. Bence çok komik eglenceli ve güzel bir dizi ailece izlenebilir inşallah sezonluk olmaz uzun süre ekranda olur başarılar diliyorum

  2. Diziyi biraz izledim.Begenmedim Karadeniz ve Ege sivelerini konusamiyorlar yapmacik bir izlem veriyor konusu ise hic ilginc degil.
    sezon baslayinca kimsenin bakacagini sanmiyorum.

  3. Öncelikle hayırlısı olsun. Diziyi dün biraz izledim . Diziyi beğenmedim . Dizi için yapilan yorumlar iyi. Izeleyen herkes diziyi beğenmiş . Dizinin bu kadar güzel olacaklarını tahmin dememişler. Diziyi izleyen beğenmiş yani. Bende mrk ettin tkrari falan çıksa belki izlerim. Begenirsem devam ederim . Dizide tek sevdiğim oyuncu uraz . Oyuncuyu baya seviyorum. Iyi ve yetenekli oyuncu . Dizi ilk bölümünden tüm gruplarda 1. Oldu total da 2,97 aldi .ab de grubunda 4 oranini geçti. Ama dizi tutmaz tutsa bile günü değişmeli . Diziye başarılar dilerim. Oyunculara başarılar dilerim. Kanala başarılar dilerim. Hayırlısı olsun oyuncular için .hayırlısı olsun kanal için. Hayırlısı olsun dizi için .TEBRİKLER VE BAŞARILAR……

  4. Egenin Hamsisini dün izledim. Tam bir trt dizisiydi. Güzel bir bölümdü. Bu kadar reyting alacağını beklemiyordum. Tüm gruplarda 2 bazında reyting alacağını düşünüyordum lakin beni şaşırttı hatta ab grubunda 4 bazını geçti. Dizinin gelecek hafta yükseleceğini dusunuyorum. Total grubunda 4 ab ve abc gruplarında ise 5 reyting alacağını düşünüyorum.

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2018