Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Egenin Hamsisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak?

Trt1 de ilk bölümüyle büyük bir beğeni toplayan Egenin Hamsisi dizisinin Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak? diye merak edenler var ve sitemize yazdıkları yorumlarla bunu talep eden izleyiciler için hemde Trt1 de izleyememiş yeniden izlemek isteyenler için tekrar bölümlerinin sizlere buradan detaylarını yazacağız.

İlk bölümü ile beğeni toplayan ve 2. bölümü merak edilen dizide hem Karadeniz hemde Ege şiveli vurgular ve dizinin genel gidişi izleyenleri çok memnun etmiş görünüyor. Her ne kadar dizi pazartesi günleri ekrana geliyor olsa da yeni sezonun başlaması ile oldukça zorlanacağı bir gün olacak pazartesi. Söz Çukur ve Yasak Elma gibi önemli dizilerin yeni sezona başlaması ile oldukça zorlanacağını söyleyebiliriz.

Egenin Hamsisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Yayınlanacak? Gelelim asıl sorumuza: Dizimiz 16 Temmuz pazartesi ilk bölümü ile ekrana geldi. Egenin hamsisi yeni bölüm tekrarı dizinin bitiminden hemen sonra Trt1 de ekrana geldi. Yani ilk gün 2 kez yayınlandı dizi.

Egenin Hamsisi Tekrarı Yeniden Ne Zaman hangi gün saat kaçta sorusuna hemen cevap yazalım:  Dizimiz hafta içi ve haftasonu bir çok kez tekrar edecek. Egenin Hamsisi Tekrarı Ne Zaman Egenin Hamsisi yeniden hangi gün saat kaçta diyenler için detaylı bilgiler:
Perşembe 23:40
Cuma 15:50 / 22:55

Cumartesi 15:50 / 23:10
Pazar 13:30

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Salı 23:30

Egenin Hamsisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Bu bilgilerden sonra Egenin Hamsisi dizisi ile ilgili izleyici yorumlarını da sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte Egenin Hamsisi dizi yorumları: Şiveler hiç olmamış hele Karadeniz şivesi çok berbat. Egeli kadının da hareketleri çok fazla. Başrol kız desen odun gibi oynuyor. Uraz dışında dizinin pek olabilitesi yok.

Yapmacık bi dizi eser eyüboğlu ve uraz a yazık olmş dizi çok vasat bi türlü çekmedi babanın şive berbat cümlenin sonuna “da” getirmekle şive olmaz canım ege tarafındada hiç şive yok,asıl önemlisi de başroldeki kız, çok aradınızmı onu o kız iticiliğin kitabını yazar be o entrika dizilerine yakışır bu dizide ne.işi var dizinn konusu güzel aslında oyuncu seçimleri yanlş.mümkünse karadeniz dizilerinde karadenizliler oynasın bundan sonra zorlamayın beceremiyorsunuz

İlk bolumde cok onyargili davranmayayim dedim ama gercekten hic olmamis siveler falan…Daha kaliteli olabilirdi…Nerde Sinan Tuzcunun ,Oyku Gurmanin sivesi nerde bunlarinki…Hatta diger dizideki ara sira karadeniz sivesi yapan istanbullu Nefes karakteri bile daha guzel konusuyor bunlardan.Beklentilerimi karsilamadi malesef dizinin konusu eylenceli ama yapamiyorlar malesef.

Başrol bestemsu Özdemir’e hiç yakışmamış çok sıkıcı oynuyor Deniz’in annesi çok ama çok abartıyor Zeynep’in babası çok güzel oynuyor Zeynep oynamıyor en güzel oynayan Uraz kaygılaroğlu..

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Anonim

    22 Temmuz 2018 at 20:04

    bence çook güzel olmuş ama Bestemsu Özdemirin şivesi daha güzel olabilir olmalıda

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top