Egenin Hamsisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

21 Ağustos 2018 Salı günü başlayacak olan Kurban bayram nedeniyle bir çok dizi ve program bu hafta ara verdi. Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Egenin Hamsisi dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? diye meraklı sorular gelince bizde bilgilendirme yapalım diye bu içeriği açtık.

Trt1 Egenin Hamsisi dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

20 Ağustos pazartesi günü yeni bölümü ile ekrana gelen Egenin hamsisi yeni bölümüyle 27 Ağustos pazartesi günü de kaldığı yerden devam edecek. Her hafta yeni bölümleri ile ekrana gelen Egenin hamsisi dizisinde Kurban bayramı için ara verilmeyecek tatil yapılmayacak. Yani bayram için dizi bir hafta ara vermiyor. Zaten dizi bayram günlerine denk gelmediği için bayram nedeni ile bir kayıp da yaşamayacak.

Sadece bayram için değil sonraki haftalarda da merak edip Egenin Hamsisi Var mı Yok mu, Egenin Hamsisi  dizisi Yeni Bölüm olacak mı olmayacak mı, Egenin Hamsisi  Ne Zaman Yayınlanacak?, Egenin Hamsisi bitti mi neden yayınlanmıyor, Egenin Hamsisi  final mi erken final kararı mı aldı gibi soruları zamanı geldikçe yanıtlayacağız.

Egenin Hamsisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman

Egenin Hamsisi gelecek hafta Var mı Yok mu 7. bölüm ne zaman yayınlanacak sorularına da buradan hemen yanıt verelim. Egenin Hamsisi dizisi 7. bölümü ile 27 Ağustos pazartesi günü kaldığı yerden devam edecektir. Sevenlerine duyurulur…

Egenin Hamsisi Yeni Bölümleri ile Trt1 de devam ediyor her pazartesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018