Eğlenmene Bak Neden Yok İrem Derici Neden Ayrıldı Kim Geldi Yerine?

Bayram arefesi yayın hayatına başlayan ve oldukça eğlenceli bir vakit geçirme programına dönüşen Eğlenmene bak programı bu hafta ekrana gelmeyecek. Kanal D’nin sevilen eğlencesi ”Eğlenmene Bak” programında İrem Derici programı bıraktı, sunucu değişikliği yaşanacak kanalda..​

Sevilen sanatçı İrem Derici’nin sunumu ile Ramazan bayramı öncesinde yayın hayatına başlayan, birkaç gün önce ise Kanal D yayın akışından çıkarılan programın ne olacağı her kes tarafından merak ediliyordu. Mesut Yar’ın köşesinde yazdığı habere göre İrem Derici yoğun konserlerinden dolayı oldukça meşgul.

Bu yüzden konserlerin yoğunluğu nedeniyle Kanal D ekranlarındaki Eğlenmene bak programına devam edecek zamanı olmadığından yerine başka bir sunucu bulunacağı ve İrem Dericinin ayrılacağı açıklandı. İrem Dericinin bu özel durumundan sonra Kanal D İrem Derici’nin yerine yeni bir sunucu arayışlarına başladı bile.

22 Temmuz Eğlenmene Bak Neden Yok Bitti mi sorusu da çok merak ediliyor. İrem Derici olmayacak ve programda ileriki haftalara kaldı. Bir ihtimal Programın Eylül ayında kaldığı yerden devam edeceği ise konuşulanlar arasında. Sizde İrem Derici Eğlenmene Bak Neden Yok Bitti mi konumuza yorumlarınızla destek olabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.