Ekip Şahane Programı Başvurusu, Selim Yuhay Nergis Kumbasar Ekip Şahane başvuru formu

Ekip Şahane Programı Başvurusu, Selim Yuhay Nergis Kumbasar Ekip Şahane başvuru formu.. Kanald de önceki sezonların en sevilen programlarından olan Evim Şahane isim değiştirdi. Evim Şahane programı Ekip Şahane oldu. Ekip Şahane programının sunucuları da arttı.

Yıllardır Selim Yuhay’ın sunuculuğuyla izlediğimiz Evim Şahane Ekip Şahane olunca ekibe Nergis Kumbasarda katıldı. Nergis Kumbasar evdeki eşyaları değerlendiriyor. Onları süslüyor ve yeniden dizayn ediyor. Eviniz için pratik dekor ürünleri tasarlıyorlar.

Selim Yuhay Nergis Kumbasar sosyal sorumluluk gereği ev ev dolaşıp hem gönülleri fethediyor hemde karınca kararınca sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Özellikle yardıma muhtaç veya sürpriz için Ekip Şahane Programına Başvuru Yap Yardım İste Telefon İletişim Whatsapp için TIKLAYIN

Selim Yuhay’ın ve Nergis Kumbasar’ın sunuculuğunu yaptığı Ekip Şahane programı 18 Aralık pazartesi Kanald ekranlarında başlıyor. Başvuru formunu da kanald resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Önceki sezonlarda İstanbulda ve Türkiyenin birçok şehrinden de evlere konuk oldu. Bir çok evi yenilediler ve yeni programa başladılar.

Ekip Şahane Başvuru Formu

Lütfen okuyun “EKİP ŞAHANE” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.

Bunu Görmelisin!  Kocam Yaparsa Başvuru Katılım Formu (Şartları Neler) Star Tv

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2017