Ekip Şahane Programı Sunucuları Selim Yuhay ve Nergis Kumbasar (Kanal D)

HAyli eski bir programın devamı niteliğinde bir yapım olacak Ekip Şahane. Daha önce Evim şahane adıyla bildiğimiz program yeniden ekrana dönüyor. Bu sefer sunucularına ilave de var. Ekip Şahane Programı Sunucuları Selim Yuhay ve Nergis Kumbasar (Kanal D) ekranlarında çok yakında yeni programa başlayacaklar. Uzun soluklu programın yeni versiyonu izleyicilere keyif alacakları zevkli bir program vaat ediyor.

Kanal D ekranında daha önce başlayan ve 4 yıl boyunca bir çok eve giren yüzlerce aileyi mutlu eden usta mimar ve tasarımcı Selim Yuhay ekrana yeniden başlıyor kanal D de.. Bu kez yanında ekranların sevilen bir ismi olan dizilerin aranan ismi başarılı oyuncu Nergis Kumbasar ile farklı bir lezzette olacak yeni program için hazırlık çalışmalarını bitirdiler..

Ekip Şahane isimli yeni program nasıl olacak? Ekip Şahaneye başvuru yapılması nasıl oluyor? Amaç hayalleri gerçeğe dönüştürmek olan ve bu parola ile yola çıkan ekip gerçekten de şahane işlere imza atacak. Özellikle ihtiyaç sahibi olanların evine girecek olan ekip şahane ekibi tüm izleyicileri mest etmek için çalışacak. Kanal D ekranlarındaki  ‘Ekip Şahane’ programı izleyiciyle yeni yılda buluşacak.

Ekip Şahane programının Yapımını Provizyon Medya üstlendiği ve Kanal D de hafta içi her gün yayınlanacak olan Ekip Şahane’de usta ellerin tasarımı ile yenilenen evler büyük değişime uğrayacak. Seçilen ailenin evi ve özellikle mutfağı baştan sona yenilenerek büyük bir sürprizle aileye teslim edilecek. Kanal D Ekip Şahane Programına başvuru ve talep formu çok yakında sitemizde sizler sunulacak.

Nergis Kumbasar ve Selim Yuhay birbirinden özel tasarımları ve yenileme projeleri ile Ekip Şahane Programında sizlerin evine konuk olacaklar. Program evlere renk katarken, Selim Yuhay mimari dokunuşlarıyla evlerin odalarını ve özellikle mutfakların yaşam alanlarını yeniden şekillendirecek. Ekip Şahane, yakında Kanal D’de başlayacak. Ekip Şahane Programına başvuru katılım talep formu için bizi takip etmeye devam edin..

Ekip Şahane Programına başvuru katılım talep formu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2017