Elçin Sangu 2017 2018 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak Partneri Kim Olacak

Elçin Sangu 2017 2018 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak Partneri Kim Olacak… Elçin Sangu Kiralık Aşk dizisinde başrol oyunculuğu yapmış ve kendisini en iyi şekilde tanıtmıştı bu dizi sayesinde. Barış Arduçla birlikte çok iyi bir partner olmuşlardı ve herkes yeni dizide de birlikte çalışmalarını istiyor.

ENGİN AKYÜREK VE ELÇİN SANGU KANALD DE YAYINLANACAK BİR DİZİ DE PARTNER OLACAKLAR. 

ELÇİN SANGU ENGİN AKYÜREK SİYAH BEYAZ DİZİSİ BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN…

Elçin Sangu yeni dizisinde Barış Arduçla birlikte oynar mı bilinmez çünkü hala partner arayışları devam ediyor Elçin Sanguya. Elçin Sangu verdiği arada film ve dizi tekliflerini değerlendirdi ve bir film bir de dizi anlaşması imzaladı. Kanald de yayınlanacak olan dizinin adı henüz belli değil. Elçin Sangu için partner arayışları devam ederken diğer oyuncular içinde seçmeler devam ediyor.

Limon Yapımın yapacağı bir filmde de ilk kez bir sinema filminde başrol oyuncusu olarak rol alacak. Elçin Sangunun hem dizi hem de film bilgilerini sizlerle sayfamızdan paylaşmaya devam edeceğiz. Elçin Sangunun rol alacağı diziyi de D Yapım çekecek. Elçin Sangu yeni sezonda ekranlarda olacak bizlerde sizlerle en yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizce Elçin Sanguyla hangi oyuncu partner olmalı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Elçin Sangu dizisi konusu ve diğer oyuncular için takipte kalabilirsiniz.

Barış Arduç Elçin Sangu mu Fahriye Evcen mi partner olacak sorusu çok yakında belli. Elçin Sangu 2017 2018 Yeni Sezonda Hangi Dizide rol alacağı ileriki günlerde belli olacak. Büyük ihtimalle Barış Arduç ile yeniden sözleşme yapıp başrolde birlikte oynayacaklar.. Detaylar için Tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elçin Sangu 2017 2018 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak Partneri Kim Olacak (51 Yorum)

 1. Barış Arduç ve Elçin Sangu, o kadar dizi var hiç biri onlar kadar mükemmel uyum içinde değil.ikisini beraber görünce gözlerimizin pası gidiyor.O yüzden İkisi olmalı.

  • Seçil hanım sitemize her gün binlerce kişi geliyor, birisi de neden yapımcı veya yönetmen olmasın?

 2. Bu ne saçmalık,hiç böyle bir çift olabilir mi?Barış Arduç’suz Elçin Sangu düşünülemez.İkisinin birlikte oynamadığı dizi seyredilmez.Lütfen biz izleyicilerin düşüncelerine kulak verin.Çünkü devamlılık oyuncuların uyumu ile seyircilerin bunları benimseyip başkalarıyla olmaz

 3. ilker kaleliyle olmasin lutfen .dogal olacagim diye bir insan bu kadar mi itici olur?basrol ısıgı kesinlikle yok oyuncuda.

 4. ilker kaleli çok sönük kalır bu kıza kesinlikle.barış arducu aratmayacak biri olmalı.kaan urgancıoğlu iyi bir seçim olur

 5. Bende cok istiyom baris arducun oynamasini ama devamli ayni dizide oynatmazlar bide gubse rahat vermiyor

    • Elçin Sangu için harika bir ortak olan Gökhan Alkan, birçoğu güzel ve çok uygundur. Onların ikisini de görmek istiyoruz

     • Barış arduçla oynamasini istiyoruz bi aile olarak
      Kiralik aşk dizisini tekrar yeni bölümüyle baslamasini isterim yada başka bi dizide
      Olabilir yeterki bariş arduç la oynasin saygilarimizla

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2017