Elçin Sangu 2017 2018 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak Partneri Kim Olacak

Elçin Sangu 2017 2018 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak Partneri Kim Olacak… Elçin Sangu Kiralık Aşk dizisinde başrol oyunculuğu yapmış ve kendisini en iyi şekilde tanıtmıştı bu dizi sayesinde. Barış Arduçla birlikte çok iyi bir partner olmuşlardı ve herkes yeni dizide de birlikte çalışmalarını istiyor.

ENGİN AKYÜREK VE ELÇİN SANGU KANALD DE YAYINLANACAK BİR DİZİ DE PARTNER OLACAKLAR. 

ELÇİN SANGU ENGİN AKYÜREK SİYAH BEYAZ DİZİSİ BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN…

Elçin Sangu yeni dizisinde Barış Arduçla birlikte oynar mı bilinmez çünkü hala partner arayışları devam ediyor Elçin Sanguya. Elçin Sangu verdiği arada film ve dizi tekliflerini değerlendirdi ve bir film bir de dizi anlaşması imzaladı. Kanald de yayınlanacak olan dizinin adı henüz belli değil. Elçin Sangu için partner arayışları devam ederken diğer oyuncular içinde seçmeler devam ediyor.

Limon Yapımın yapacağı bir filmde de ilk kez bir sinema filminde başrol oyuncusu olarak rol alacak. Elçin Sangunun hem dizi hem de film bilgilerini sizlerle sayfamızdan paylaşmaya devam edeceğiz. Elçin Sangunun rol alacağı diziyi de D Yapım çekecek. Elçin Sangu yeni sezonda ekranlarda olacak bizlerde sizlerle en yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizce Elçin Sanguyla hangi oyuncu partner olmalı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Elçin Sangu dizisi konusu ve diğer oyuncular için takipte kalabilirsiniz.

Barış Arduç Elçin Sangu mu Fahriye Evcen mi partner olacak sorusu çok yakında belli. Elçin Sangu 2017 2018 Yeni Sezonda Hangi Dizide rol alacağı ileriki günlerde belli olacak. Büyük ihtimalle Barış Arduç ile yeniden sözleşme yapıp başrolde birlikte oynayacaklar.. Detaylar için Tıklayın

YORUMLAR

  1. Elçin sangu baris arduc olmalı

  2. Elçin sangu baris arducla calismali

  3. Baris arduc Elcin sangu olsun

  4. Askim barsimla ve elcinim dizi olsun sinema olsun hep birlikte oynasinlar sevgilerimle

  5. Engin Akyürek! Süper!

  6. Barış yoksa onun karizmasına sahip seçkin özdemir var. Yakisirlar bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.