Elif 573.-574.Bölüm Özetleri Fragmanı ve Tüyoları (4-5 Ekim)

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Elif 573.-574.Bölüm Özetleri Fragmanı ve Tüyoları (4-5 Ekim) tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü merak edilen güzel dizi 4. sezonu ile de izlenmeye ve kanal 7 de her akşam yayınlanmaya devam ediyor. Elif’in 4 Ekim 2017 Çarşamba günü yayınlanacak 573. bölüm özeti ve 5 Ekim perşembe günü yayınlanacak 574. bölüm özeti şöyle:

Kanal 7 de ekrana gelen Elif dizisi 573. bölümde Reyhan Elif’i alarak konağa götürür ve onu Macide’nin karşısına çıkartır. Macide ise Elifi bilmediği için şaşırır, birden bire karşısına çıkan bu gizemli kızın kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Macide ile Elifin karşılaşmasından sonra neler yaşanacak konakta?

Elif dizisi 4 Ekim 2017 Çarşamba 573. bölüm özetinde Macide Elif’i görünce çok şaşırır. Reyhan onu kilerde bulduğunu anlatınca iyice meraklanır ve olanlara anlam veremez. Bu sefer merakında Elif’in kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Öte yandan Macide’nin elemanı olan Mustafa, Macide’yi iyice umutlandıracak bir haber verir. Macide bu duyduklarından sonra Elif’i bulmaya çok yaklaştığını düşünür.

Macide Yeğeni Yusuf’un yadigarı olan Elif’i uzaklarda ararken, aslında çok yakınında, konakta yaşadığını öğrenebilecek mi? Bu zorlu hayat mücadelesinde Elife yardım elini uzatıp onun kötü giden günlerinden sonra yüzünü güldürebilecek mi dersiniz? Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de. Elif 573.-574.Bölüm Özetleri Fragmanı ve Tüyoları 4 ve 5 ekimde sizlerle buluşacak.

Elif’te Perşembe günü neler olacak 574. bölümde:  akşamı konak halkı Elif’in kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Vildan ise Elif’in gerçek kimliğini saklamak ister. Tarık’a yakalanmaktan korkan Vildan ne yapacak?

Elif’in ortaya çıkışı konaktakilerin aklında soru işaretleri belirmesine sebep olur. Vildan ise Elif’in gerçek kimliğini gizlemek için uğraşır. Macide bu konuda Vildan’ı sıkıştırır. Vildan ise durumdan kurtulmak için bir yalan uydurur. Öte yandan Reyhan istemeden Kerem’e zarar verir ve aralarındaki gerginlik daha da yükselir. Reyhan konakta annesinden uzakta yeni hayatına alışmaya çalışırken, Elif’in çaresizliğini kendisine benzetir ve onunla yakınlık kurar. Konaktakiler Elif’e karşı nasıl bir tavır sergileyecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017