Elif 577.-578. Bölüm Özeti Fragmanı Elif Çarşıya Çıkar

Kanal 7 ekranlarında devam eden Elif 577.-578. Bölüm Özeti Fragmanı Elif Çarşıya Çıkar ve beklenmedik olayların çıkmasına neden olur. Kanal 7’nin günlük dizisi Elif’in 11 Ekim 2017 Çarşamba günü yayınlanacak 577. bölüm özeti ve 12 ekim perşembe 578. bölümü kısa özeti şöyle:

11 ekim 12 ekim Elif 577.-578. Bölüm Özeti Fragmanı Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif’te Çarşamba ve perşembe akşamı  Reyhan, Kerem’in Parla ile konuşmalarını duyar ve kendisi ile dalga geçtiklerini sanır. Yanlış anladığının farkında olmayan Reyhan, Kerem’e kırılır.

Reyhan, Kerem ile Parla’nın bir olup arkasından dedikodusunu yaptığını düşünür ve çok üzülür. Ancak durum hiç de Reyhan’ın düşündüğü gibi değildir. Hastalanan Vildan’a yemek hazırlayıp onunla ilgilenen Elif, Reyhan’ın üzgün halini görür ve onu teselli etmeye çalışır. Leman’ın Şafak’ı evlendirme planı ters teper ve oğlu ile arası bozulur. Tarık ise şirkette kimsenin görmesini istemediği gizemli bir işin içine girer. Ayrıca Tarık Hümeyra’nın gönlünü almayı da başarır. Hümeyra’nın keyfi yerine gelir. Parla, Kerem’le arasındaki buzları eritmek isterken yaptığı plan ayağına dolanır.

Elif’in Reyhan’la birlikte çarşıya çıktığını öğrenen Tarık şok olur. Vildan’ın korktuğu başına gelir ve Tarık bu konuda hesap sorar. Vildan durumu açıklamaya çalışsa da Tarık tehditlerini savurmayı sürdürür. Hızını alamayan Tarık, Hümeyra ile de tartışır.

Elif 577.-578. Bölüm Özeti Fragmanı Elif Çarşıya Çıkar Hümeyra ise Tarık’ı annesinin doldurduğunun fakındadır ve artık dayanamayıp tepki verir. Macide, Hümeyra’nın karşı çıkmasına çok şaşırır. Elif’in konakta istediği gibi dolaşmasını engellemek için Tarık ona korkunç bir hikâye anlatır. Elif ise korkudan odasından dışarı çıkamaz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2017