Elif 582.- 583. Bölüm Özeti tüyoları fragmanı 17-18 Ekim Kanal 7

Kanal 7 de sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Elif dizisinde yeni bölümlerde Elifin başına yine gelmedik şey kalmayacak. Elif 582. bölüm 17 ekim salı günü 583. Bölüm Özeti tüyoları fragmanı da 18 Ekim çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek kaldığı yerden.

Öncelikle Elif 582. Bölüm Özeti tüyolarına bakalım: Kerem Reyhan’ın sınavlara hazırlanıp üniversiteyi düşündüğünü öğrenir.. Karınca kararınca yardım etmek için hazırlık kitapları ve testler alarak Elif aracılığıyla Reyhan’a ulaştırır. Fakat kitapları alan Reyhan’ın gösterdiği tepki Kerem’in umduğu gibi olmaz. Bakalım bu durum nasıl çözülecek.

Diğer yandan Tarık yasa dışı çevirdiği işleri için bir miktar paraya ihtiyaç duyar. Parayı Hümeyra’dan temin edebileceğini düşünen Tarık, hemen karısına karşı rol yapmaya başlar. Hümeyra ise Tarıkın çevirdiği işlerden bi haber her şeyin yoluna girdiğini düşündüğü sırada işler yine tersine dönecektir.

18 Ekim Elif 583. Bölüm Özetinde ise  Reyhan Kerem’e karşı beklemediği kadar sert davranır. Kerem, Reyhan’ın kendisine neden böyle davrandığını çözmeye çalışır ve sonunda bir yanlış anlaşılma yüzünden öfkeli olduğunu anlar ve Reyhan’ın verdiği tepkiye tavır alıp ona mesafeli davranmaya başlar.

Yunus’un görmezden gelip küçümsemelerine artık dayanamayan Birce nihayet içindekileri dışa yansıtır ve patlar. Fakat tam işi bırakmayı düşündüğü anda hiç beklemediği gelişmeler olur. Şirkette işe yeni başlayan Rana ile arasındaki ilişki giderek yakınlaşan Tarık, Hümeyra’yı geri plana atar. Öte yandan Hümeyra Tarık’a kendini affettirmek için hazırlık yapmaktadır. Tarık’ın ise aklında Elif’ten kurtulmak için Hümeyra’yı kullanmak vardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017