Elif 584.-585. Bölüm Özeti ve Fragmanı 19-20 Ekim Kanal 7

Sevilerek izlenen dizilerden birisi olan Kanal 7 de günlük olarak ekrana gelen Elif’te 19 ekim perşembe ve 20 ekim Cuma akşamı Reyhan Vildan’ın hazırlamış olduğu tuzağa düşer. Tarık ise Kerem’in şirkete gelmesinden duyduğu rahatsızlık sonrasında ondan kurtulmak için bir gizli plan yapar.

Elif 584.-585. Bölüm Özeti ve Fragmanı 19-20 Ekim tüyoları: Vildan ne yapıp ne edip Reyhan’ı evden kovdurmak için her türlü hamleyi yapmak ister. En sonunda eline geçen fırsatı değerlendirir ve Reyhan’ın hazırladığı tatlıların yenmeyecek şekilde bozulmasını sağlar. Macide bu bozulan tatlılardan sonra misafirlerine rezil olduğu için çok öfkelenir.

Elif dizisi 584.-585. Bölüm Özetinde Hümeyra annesini Reyhan’ı kovması için ikna etmeye çalışır. Fakat Kerem çok daha farklı davranıp Reyhan’a arka çıkar. Öte yandan Tarık Kerem’in şirkette toplantıya katılacak olmasından rahatsız olur. Kerem’i toplantı sırasında rezil etmeye çalışır fakat olaylar umduğu gibi gelişmez. Kerem’in varlığından rahatsız olan Tarık ondan kurtulmak için ne yapacak?

Elif dizisi 584. ve 585. Bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif 584.-585. Bölüm Özeti ve Fragmanı 19-20 Ekim Kanal 7 (1 Yorum)

  1. Elif dizisi bundan önceki saçmaydı ve yenısı de daha saçma bu ne ya iki küçük kızlar kötü oluyor büyükler iyi oluyor bu ne sacmalik

Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2017