Elif 590.-591. Bölüm Özeti ve Fragmanı 27-30 Ekim

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilen ve izlenme oranlarında biraz düşüş yaşasa da kaldığı yerden tüm hızıyla devam eden Elif 590.-591. Bölüm Özeti ve Fragmanı 27-30 Ekim tarihlerinde devam edecek kanal 7  ekranlarında.

İşte Resmi Özet: Vildan’ın planı tutar ve Hümeyra Elif’i kovar. Parla ise konağa geri dönen Reyhan’ı küçük düşürmek için yeni bir oyun oynar. Vildan, Elif’i konaktan göndermek için Hümeyra’yı kullanır ve onun Elif’e kızmasını sağlar. Hümeyra Elif’in yaptığı hata yüzünden öfkelenir ve onu konaktan kovmak ister. Fakat Macide Hümeyra’ya engel olur.

Tarık ise Hümeyra’ya Elif yüzünden sürekli mutsuz olduğu düşüncesini aşılamaya çalışırken Elif hatasını telafi etmek için kendince bir plan yapar. Öte yandan Reyhan eve dönüp Elif’e kavuştuğu için mutludur, Kerem de Reyhan’ın eve dönmesine sevinmiştir. Parla ise Kerem ve Reyhan arasında bir yakınlık olduğunu sezer. Reyhan’ı Kerem’in gözünde küçük düşürmeye çalışan Parla yeni bir oyunla Reyhan’ı zor durumda bırakır.

Son bölümde Elif, Reyhan’ın suçsuz olduğunu ve kolyeyi kendisinin çaldığını söyleyerek Reyhanı kurtarmak ister.

Elifin bu hamlesinden sonra ortaya çıkmıştır ki Elif Reyhan’ın suçunu üstlenecek kadar yakındır birbirine. Tarık ise bu yakınlıktan oldukça rahatsız olur. Elif, Reyhan’a atılan iftirayı kendi üzerine alır ve kolyeyi çaldığını söyleyerek Reyhan üzerindeki baskıyı azaltmak ister. Bunun üzerine Tarık iyice kızar Elif’le Reyhan’ın bu kadar yakınlaşmasına ve samimi olmasına daha çok öfkelenir ve Vildan’a Elif’i kovdurmasını emreder.

Elif dizisi 590. ve 591. Bölüm Özeti Öte yandan Kerem ise Reyhan’ın suçsuz olduğunun ve kolyeyi çalmamış olmasından dolayı sevinir ve bu haberi duyunca rahatlar, Reyhan’ı eve getirmek için uğraşır. Bin bir çaba sonucu Reyhan’ı bulan Kerem’i kötü bir sürpriz beklemektedir. Vildan ise Tarık’ın tehditleri karşısında ne yapacağını bilmez haldedir. Elif’i konaktan kovdurmak isteyen Vildan’ın bir sonraki hamlesi ne olacak? Elif 590.-591. Bölüm Özetinde izleyip göreceğiz fragmanı:

Elif dizisi 590. ve 591. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif 590.-591. Bölüm Özeti ve Fragmanı 27-30 Ekim (1 Yorum)

  1. BİZ SEYİRCİLER YORULDUK BİZLER REYHAN İÇİN ÇAĞRI YAPTIKÇA YÖNETMEN BAŞKA OYUNCU ÇAĞIRIYOR AMA ASLI DA REYHANIN YERİNİ TUTAMAZ NE OLUR ARTIK SEYİRCİYİ KAALE ALIN REYHANI GERİ ÇAĞIRIN LÜTFEN ELİF DİZİSİNE ÇÜNKÜ HİÇ KİMSE REYHAN GİBİ OYNAYAMAZ

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017