Elif 618.-619. Bölüm Özeti ve Fragmanı Videoları (6-7 Aralık 2017)

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Elif 618.-619. Bölüm Özeti ve Fragmanı Videoları (6-7 Aralık 2017) günlerinde ekrana gelmeye devam edecek. Elif’te Çarşamba akşamı Tarık gün geçtikçe köşeye sıkışmaya başlar. Kerem’den sonra Hümeyra da olayların içeriğini anlamaya başlamış Tarık’ın kendisini aldattığını düşünmüştür. Tarık ise bu sırada Rana’nın kalbini kazanmaya çalışır.

Elif 618. Bölüm Özeti 6 Aralık çarşamba günü kaldığı yerden kanal 7 de devam edecek. Tarık’ın kendini aldattığından şüphelenmeye başlayan Hümeyra büyük bir üzüntüye kapılmış ve bu durumdan nasıl kurtulacağını düşünüp keder matem içerisindedir.

Sürekli Tarıkı arayan ama bir türlü ulaşamayan Hümeyra hayal kırıklığına uğrar. Tarık ise Hümeyranın kendisi için telaşlandığı sırada Rana’nın gönlünü almaya çalışır. Ne yapıp ne edip Rana ile barışmak isteyen Tarık onun tüm şartlarını kabul eder ve bir gün boyunca onunla zaman geçirir. Bakalım başara bilecek mi?

Öte yandan Kerem Tarık’ın gizli bir iş çevirdiğinden şüphelenmeye başlar. Tarık’ın kirli işlerine ortak olan Zafer Tarık’tan habersiz şirkete gelir. Zafer’in şüpheli tavırları Kerem’i rahatsız eder. Zafer’in ağzından laf almaya çalışan Kerem, başarısız olur. Elif ise Cafer ve Sema’nın yanında kalmaya devam eder. Vildan’ın ortadan kayboluşu Cafer’i endişelendirir. Peki Cafer, Elif’le ilgili nasıl bir karar verecek?  Elif 619. Bölüm Özeti 7 Aralık perşembe kanal 7 de..

Elif 618.-619. Bölüm Özeti ve Fragmanı

YORUMLAR

  1. ELİF inci ve annesine kavuştu artık çok eziyet ediyonuz üzüyorsunuz elifi aglatmayin tatli kızımızı LÜTFEN YA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.