Elif 766.- 770. Bölüm Özetleri Tüyo ve Fragman videoları (1-5 Ekim 2018)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile Kanal 7 ekranlarında oldukça iyi reytingler kazanmaya başlayan Elif dizisinin hafta boyunca yayınlanacak olan yeni bölümleri ve fragmanları tüyolarla birlikte dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşmaya devam edecek. Elif dizisi 766- 770. Bölüm Özetleri Tüyo ve Fragman videoları (1-5 Ekim 2018) tarihleri arasında ekrana gelecek Kanal 7 de..

Elif dizisinin 766. bölümü 1 Ekim Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. sonraki bölüm 767. bölüm ise 2 Ekim Salı günü fragmanı ve özeti ile kanal 7’de her zamanki saatinde yayınlanacak. Elif dizisi 768. bölümü ise 3 Ekim çarşamba akşamı yeni Özet ve bölümü ile kanal 7’de olacak. Elif 769. bölüm 4 Ekim perşembe günü yayınlanırken haftanın finali ise 5 Ekim Cuma günü olacak ve Elif dizisi 770. bölümü ile kanal 7’de ekrana gelecek.

Elif dizisi 769. bölümü 4 Ekim PERŞEMBE Özeti Elif’te bu akşam ev sahibi Melek’i evden çıkarmak ister. Yana yakıla ev arayan Melek çaresiz kalır. Fakat Melek çok şaşıracağı bir durumla karşılaşır. Tufan’ın Jülide’nin kocası olduğunu zanneden Leman oğlunun çirkin bir oyuna alet edildiğini düşünür. Bunun hesabını sormak için Jülide’nin karşısına çıkmak ister ama Alev buna izin vermez. Emirhan, annesi Jülide’yle çok mutlu olsa da aslında baba özlemi de çeker. Öte yandan Melek’in ev sahibi eve kiralık ilanı asar. Melek bir an önce ev bulmak zorunda kalır. Maddi açıdan sıkıntıda olduğu için çalıştığı yerden avans ister. Melek’le Elif’in korktukları başlarına gelir. Ev sahibi evi başkasına kiralayıp onlara evden çıkmalarını söyler. Melek çok zor bir durumda kalır ancak onu hiç ummadığı bir sürpriz bekler.

Elif 766.-767.-768.-769.- 770. Bölüm Özetleri Tüyoları ve Fragman videoları (1-2-3-4-5 Ekim 2018) tarihlerinde kanal 7 ekranlarında olacak. İşte ilk bölümün özeti sizlerle:

Elif 766.-767.-768.-769.- 770. Bölüm Özetleri

 

 

Elif dizisi 767. bölümü 2 Ekim Salı Özeti Melek’in ev sahibi gece gece kapıya dayanır ve Melek’i zor durumda bırakır. Melek korktuğunu belli etmeden kendini korumaya çalışır. Melek ev sahibinin vermiş olduğu rahatsızlıktan ötürü kendine başka bir ev aramaya başlar. Macide ise Elif’i ve Serçe olarak bildiği Melek’in peşine düşer. Hümeyra, Levent’i koruma olarak ayarladıkları için annesine ve Kerem’e çok kızgındır. Levent ise Hümeyra’nın kendisine olan tavrı yüzünden Hümeyra’nın koruması olarak çalışmaktan vazgeçer ve bu kararını Kerem’e açıklar. Kerem geri dönmesi için onu ikna etmeye çalışır. Alev ve Leman, Tufan’ın kim olduğunu çok merak eder. Alev, Tufan’ı, Jülide ve Şafak’ı ayırmak için kullanabileceklerini düşünür. Tufan geçmişte Jülide’ye çektirdikleri yüzünden pişman olduğunu söylemek için Jülide’nin evine gider. Kıymet, Tarık’ın göndermiş olduğu fotoğrafı Hümeyra’nın görmesi için çabalar ve başarılı olur. Hümeyra gördükleri karşısında nasıl bir tepki verecek?

Elif dizisi yeni 766. bölümü 1 Ekim Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Elif’te 1 Ekim pazartesi akşamı Melek yeni bir işe başlıyor. Fakat Melek’i burada başka zorluklar bekler. Melek’in ev sahibi ise onu huzursuzluk etmek için elinden geleni yapar. Ev sahibi Melek’ten ne istiyor? Fragman da gördüğümüz üzere Melek Evin kapısını çalan ev sahibine geri almak istemese de ev sahibi zorla ayağına kapının arasına koyuyor ve eve zorla girmeye çalışıyor. Peki asıl amacı nedir melekten ne istiyor.

Elif dizisi 766. bölümü 1 Ekim Pazartesi Özeti: Hümeyra, kendisi için tutulan korumanın Levent olduğunu görünce şok olur. Kerem ve Macide Hümeyra’nın neden bu kadar şaşırdığını anlamaya çalışırlarken, Levent durumu anlatır. Kıymet ise Tarık’ın gönderdiği dehşet verici fotoğrafı Hümeyra’nın görmesini sağlamaya çalışır. Jülide oğlunu Tufan’dan koruyabilmek için onu gözünün önünden ayırmaz.

Elif 766.-767.-768.-769.- 770. Bölüm tüyoları fragmanı

Her şeyden habersiz olan Emirhan annesinin bu abartılı korumacı tavrına anlam veremez ve çok sıkılır. Şafak Emirhan’a moral vermek için onu dışarıya çıkarmayı teklif eder. Öte yandan Melek yeni işine başlar ama temizlik yaptığı evin hanımı ona kötü davranır. Elif annesine destek olmak için kurabiye yapıp satmayı düşünür ve bunun için hazırlıklara başlar. Melek’in ev sahibi bir şekilde Elif’in ağzını arayıp bir babası olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Ev sahibinin amacı ne?

Elif dizisi 766. bölüm 1 Ekim Pazartesi Fragmanı Videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif 766.- 770. Bölüm Özetleri Tüyo ve Fragman videoları (1-5 Ekim 2018) (5 Yorum)

  1. ya elif diye tutturun dizisi için ama gerçek o kadar özel bir dizi deyil 19 00 15 00 sabah 11 30 yeni bölüm ü o saatlerde koyun artık önerilreri dinleyin hint dizileri ni tekrarladıgınız için hep fazla veremediniz şimdide sevilen korean dizisini saatini degiştirin üsstte yazılan 1 saat olmalı yada 17 00 birini seçin artık SEYREDEN SEYİRCİYİ KÜÇÜMSEMEYİN

  2. Elif dizisini en baştan izliyorum ne kadar güzelmiş, dördüncü ve yeni sezon hic öğle heyecanlı, güzel değil. Çok beyendim eski bölümleri. Yeni sezonda Birceyle aynı odada oturan stajör çok sinir verici. Ne kadar da boş boş sırıtıyor. Çok kıcık birisi. Eskiyle simdiki bölümlere bakılırsa dizi Elif dizisi olmaktan çıkmış.

  3. siz bize çok ciddi kararlar vereeksiniz nekanal 7 adınız var kaliteniz bir oturmuş konumunuz saygınlıgınız var biz adil olanı isteriz korean dizileri 23 15 23 10 olamaz ondan geçerli bir saat seçin size ve bizlere yakışan saat mümkünse aşam 22 30 olmadan herhan gibi saat ve o ssaaat ve günler artık geçerli olsun sonsuza dek

  4. EWET GELEİM BU SAÇMA DİZİYE KANAL OLARAK SEYİRCİNİZE NAPA BİLİRSİNİZ DEGERLERİ NEDİR ONLARDAN BEKLENTİNİZ BİZİMDE SİZLERDEN GÖRECEGİMİZ SAYGI YAZ DAN BU YANA KORE DİZİLERİNİN NE SAATİNİ NE GÜNÜNÜ AYARLADINIZ ŞİMDİ SİZ KANAL YEDİNİN İHSAN AYDIN BEYİ HAFTA ,İÇİ UYGUN AMA 23 15 23 10 DEYİL BİZE CİDDİ BİR SAAT VERECEKSİNİZ BİZDE KABUL EDECEZ YOSA KORE DİZİLERİNİ YAYINLAMAYIN HİNT RÜZGARINDAN BİRAZ DAHA SEVİLİYOR KORE DİZİLERİ 19 00 ÖZET 20 00 YENİ BÖLÜM 2.5 SAAT BİR DİZİ BU GÜNLÜK DİZİ DEYİLMİ 45 DAKİKA YETER NEDEN BU KADAR SAAT AKŞAM LARI ÖGLEN HİNT DİZİSİ ERTESİ GÜN ÖGLEN YİNE TEKRAR SONRA ARKADAN YENİ BÖLÜMLER EN ERKEN 10 00 10 30 11 0014 30 15 00 VEYA 17 00 21 20 OLARAK UYGUN SAATİ SEÇİN KORE İÇİN DİZİLERİ

  5. bu elif 20 00 yeni bölüm kore dizilerini 19 00 veya 21 20 yapın sev yeter 23 15 olsun bir ayarlayamadınız yazdan bu yana saatini gününü hafta içi 5 gün istiyoruz 3 gün deyil artık durun hafta içi 5 gün korean dizileri 19 00 yada yayından kaldırın

Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2018