Elif 930. Bölüm Özeti Kıymet’in Eski Aşkı Kim?

Elif 930. Bölüm Özeti Kıymet’in Eski Aşkı Kim?

Kıymet eve geri döndü. Hümeyra geri adım atmaz ve onun foyasını ortaya çıkarmak için herşeyi yapar. Bu sefer elinde güzel bir kanıt vardır.

Elif dizisi 929 bölümde neler olmuştu? Hümeyra Kıymet’i evden kovmuştur Kıymet olanlar karşısında şaşkındır Hümeyra’nın tüm gerçeği öğrenmesi onu çok korkutmuştur Hümeyra kararında kesindir kıymeti artık o evde görmek istemiyor.

Kıymet başka bir çare bulamayınca Hümeyra ye meydan okur ve Senin lafına gideceğimi mi sandın diyerek onu şaşırtır Hümeyra ise onu annesine her şeyi anlatmakla tehdit eder Melek bu sefer kazanmıştır Kımet eşyalarını toplamaya başlar sonunda evden çıkıp gider

Elif 930. bölümde neler olacak Kıymetin eski aşkı ortaya çıktı!Kıymet çevirdi oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsada Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır.

 

Hümeyra neye uğradığını anlayamaz Kıymet bu iştende sıyrılmayı başarır diğer yandan Kıymet’in bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra kıymetin gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini altüst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait? Bu fotoğraf kıymetin eski aşkıdır!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019