Elif 932. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları…

Elif 932. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları…

Elif son bölümde neler oldu?

Elif Dizisi 932. bölümde neler olacak? Hümeyra Kıymet’ten, bir kardeşi olduğunu ama hayatta olmadığını öğrenir ve çok şaşırır şoke girer. Bu gerçeği Kerem’in de öğrenmesini ister fakat Kıymet buna müsade etmez. Kıymet Mahir’e olan bitenleri haber verir. Melek Kıymet’in konuşmaları duyar ve oğlunun hayatta olduğunu öğrenir. Peki şimdi Melek ne yapacak?

Hümeyra kıymetin odasında babasının Fotoğrafını görünce şok olur artık her şey kafasında oturmaya başlamıştır. Bu sırada Leman ve Tufan bir işbirliği içine girerler ikisinin de çıkarı aynıdır Leman Şafağın Jülide den ayrılmasını ister Tufan da aynı şekilde….

Konak’ta Şevki’nin mevlidi yapılır herkes onun için dua ediyordur Hümeyra’nın gözü ise Kıymet’ini üzerindedir Hümeyra geçmişi hatırladıkça Kıymet’e daha da kinlenir Melek Hümeyra’nın halini görünce çok endişelenir ve ne olduğunu anlatmasını ister. Melek’te duydukları karşısında şaşkına döner Kıymet hiç utanmadan Macide ile Şevki hakkında konuşmasını sürdürür Hümeyra ve Melek de bir köşeden onları dinler. Hümeyra Kıymet’i tehdit eder Kıymet tüm gerçeği büyük bir çirkinlikle Hümeyra’ya ima eder oğlumu kaybettim ama o sadece benim oğlum değildir diyerek şevkinin de çocuğu olduğundan bahseder Hümeyra cak gücü kalmamıştır bakalım kim bu bildiklerinden sonra ne yapacak….

Elif 932. bölümde neler olacak?

Zor kararı Kıymet Hümeyra’ya bir kardeşleri olduğunu fakat öldüğünü söyler. Hümeyra teyzesinden duydukları ile bir kez daha sarsılır. Kıymet Bütün bunların üzerine yine duygu sömürüsüne başlayarak hatasının farkında olduğunu Konak’tan ayrılıp kardeşinden ayrı düşmek istemediğini yalnız ölmek istemediğini söyler.

Hümeyra artık onun yalanlarına pabuç bırakmak istemez ama o anda Macide kapıda görülünce geri adım atmak zorunda kalır Hümeyra Kerem’e Kıymet’in oğlunun kardeşleri olduğunu söylemeye karar verir bunu Sezen Kıymet ona engel olmaya çalışır Hümeyra kıymetin sırlarını Kerem’e anlatabilecek mi Kıymet bu seferlik tehlikeyi atlatsada da Hümeyra’nın nüfus bilgilerine ulaşıp yalanını ortaya çıkarılmasından korkmaktadır

Elif 932. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019