Elif 933. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları.. Melek Kıymet’in oğlunun kim olduğunu öğrenecek mi?

Elif 933. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları.. Melek Kıymet’in oğlunun kim olduğunu öğrenecek mi?

Elif dizisi 933. bölüm fragmanında olanlar:  Melek, Kıymet’in oğlu konusunda yalan söylediğini öğrenir ve Hümeyra’yla iş birliği yaparak Kıymet’i suçüstü yaparak yakalamaya çalışır. Melek Kıymet’in oğlunun kim olduğunu öğrenecek mi?

Elif 932. bölümde neler oldu.

 

Kıymet Hümeyra’ya gerçeği  söylemiştir Hümeyra duyduklarına inanamaz babasının onlara ihanet ettiğini inanmak istemez gerçekler canını çok yakar Kıymet Şevki’ye aşık olduğunu ve sonunda her şeyini kaybettiğini söyler O anda içeri Macide gider Sizce Hümeyra konuştuklarını annesine açıklayabilecek mi? Tabi ki hayır Kıymet yine olayın yönünü değiştirecek ve bu konuyu kapatacak Hümeyra ne yazık ki bu sefer sesine bile çıkaramayacak. Çünkü olanların Macide öğrenirse onun için hiç iyi olmayacaktır Hümeyra bir kardeşi olduğunu öğrenir ve bunu Kerem’ede söylemek ister bunu bilmeye hakkım olduğunu düşünür Kıymet bunu da engellemeye çalışır Çünkü Kerem’in susmayacağını çok iyi biliyordur Kıymet köşeye sıkışınca oğlu Mahir’i arar Mahir annesini asla dinlemek istemez  gerçekleri duyunca o da şaşkına döner Kıymet Mahir ile telefonda konuşurken Melek konuşmaları duyar Kıymet’in konuştuğukişinin oğlu olduğunu ve onun hayatta olduğunu öğrenir Melek şimdi ne yapacak sizce….

Elif Dizisi 933. bölümde neler olacak?

Melek Kıymet’in oğluyla yaptığı telefon konuşmasını dinler ve  oğlunun ölümü konusunda da yalan söylediğinden iyice emin olur. Bunu zaman kaybetmeden Hümeyra ya anlatır. Hümeyra Levent’inyardım etmesiyle Kıymet’in oğlu hakkında nüfus bilgilerini öğrenmeye çalışır. Melek Gülsüm’den Kıymet’in evden gittiğini, çıkarken de birisiyle konuştuğunu öğrenir. Melek Kıymet’in oğluyla görüşeceğini düşünerek ederek harekete geçer. Hümeyra’ya durumu söyler ve hemen Kıymet’in arkasından peşine düşerler. Kıymet ile Mahir’i birlikte yakalayacaklar mı?

Elif 933. Bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2019