Elif Dizisi 18-19 Haziran Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyicinin merak edip takipçisi olduğu Elif Dizisi 18 haziran pazartesi günü ekrana gelmeyecek. 19 Haziran Salı günü de yayınlanmayacak olan dizi neden yok niçin yayınlanmadı yeni bölümler olacak mı gibi malum sorulara yanıt vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Elif Dizisi 18-19 Haziran Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorusuna hemen yanıt verelim. Sevilen dizi Elif 15 haziran cuma günü 4. sezonun son bölümü ile 755. bölüm ile sezon finali yaptı ve ekrana veda etti. Bu vedanın ardından yaklaşık 2 ay boyunca tatil yapacak olan Elif dizisi ekibi tatilin ardından 5. sezon için kolları sıvayacak..

18-19 Haziran Elif var mı yok mu? Sevilen dizimiz 18 haziran pazartesi ve 19 haziran salı günleri kanal 7 tv de yayınlanmayacak, daha doğrusu artık hiç yayınlanmayacak. Çünkü dizimiz 15 haziran cuma günü ekrana gelen 755. bölümü ile sezon finali yaparak yaz tatili için ara verdi. Yaz tatiline başlayan dizi 18 haziran ve sonrasında Kanal 7 tv de kendi saatinde yayınlanmayacak.

Elif Dizisi 18-19-20 Haziran Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Dizimiz uzun ve yorucu bir maratondan sonra özellikle Elif ile Melek buluşmasından sonra rahat bir nefes alan izleyici yeni olayları merak içinde bırakırken yeni sezondaki gelişmeler şimdiden ilgi odağı oldu. Elif dizisi 5. sezonu ile 24 Eylül 2018 pazartesi kanal 7 de kaldığı yerden devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 18-19 Haziran Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? (2 Yorum)

  1. ELİF Dizisi Küçük Elif Çok Ezaplar Cekdi Bu Ezaplar Onun Heyatının Başlanğıçından Başladı Babalık Yapan Veysel’in Sıkıntıları Arzunun Ezabları Kaçırılmalar Anesi MELEKİN Sıkıntılarıda Elif’in Heyatında ELİF Küçük Çoçuk Olsada Böyüklerin Cekdiyi Ezapları Yaşadı ELİFİN SON ANLARDA TARİK KİMİ DÜŞMENLE KARŞILAŞMASI KÖTÜ AİLESİNİN MUTLULUĞU MEÇİDE ANENİN AİLESİNE BAĞLI ANÇAK BU MUTLULUĞU TARİK YOK ETDİ DİZİNİN MUTLULUKU TAMAMEN AZ SANKİ DİZİ KÜÇÜK KIZIN HEYATINA MUTLULUK BEKŞ ETMEYEÇEK SON ANLARDA ELİF MELEK BİRLİKİ TAMAMLANDI SEZONDAN SONRA ELİFİN HEYATINDA SIKINTILAR BAŞLAYAÇAK YENİ DÜŞMENLER DİZİDE ÇANLANAÇAK ELİFİN BELKEDE ARZU HEYATINA KÖTÜLÜK YAPMAK ÜCÜN KAYIDAÇAK ÇÜNKÜ ARZU ÖLMEYİP DİZİNİN AŞKI SÖNÜK DİZİ SEZONDAN KAYIDANDA KEREM REYHAN AŞKI DİZİYE BEKŞ ETDİ TEZDE AŞK DİZİDEN UZAKLAŞDI DİZİ SEZONDAN KAYIDANDA SÜRAYYE PARLA AŞKI İLE YOK REYHAN AŞKI İLE BAŞLASA DAHADA GÖZEL OLAR ELİF KÜÇÜK KIZ YOLUN AÇIK OLSUN DİZİYE YENİ SEZONDA UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2018