Elif Dizisi 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları (Elif 4. Sezon Tüyo Sayfası)

Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen ve 3 sezondur 600 e yakın bölümüyle oldukça güzel izlenme oranlarına kavuşması reytinglerinin hiç azalmaması ve farklı ülkelerde de gösterimde olmasından dolayı oldukça itina gösterilerek çekiliyor. Elif Dizisi 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları ( Elif 4. Sezon Tüyo Sayfası) sizler için dizihaberi.tv de yerini aldı.

Elif, 2017-2018 yıllarında 4. Sezon için bir takım değişiklik yaparak çehresini değiştirmeye ve çok daha yüksek reytingleri hedeflemek için var gücü ile hazırlanıyor. Kanal 7 tarafından Green yapıma yaptırılan ve 3 sezonluk reyting grafikleri ile kanal 7 de beğenilen günlük dizinin başarılı yapımcısı İnci Gülen Orar, dizinin 3. sezon finaliyle birlikte kamera arkası ekibinin önemli bir çalışma içerisine gireceğini medyayla paylaştı.

Dizinin kanal 7 ekranlarında tahminlerden çok daha fazla izlenerek 30 a yakın islam ülkesinde yayınlanması ve taleplerin halen devam etmesi üzerine Kanal 7 ninde sözleşmeyi uzatması ile hem oyuncular hemde yapım ekibi ve kanal 4. yeni sezon için dizinin daha çok ülkeye gitmesi için ellerinden geleni ardına bırakmayacaklarını gösterdiler.

Elif Dizisi 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları : İnci Gülen Orar dizi hakkında 4. sezon için şunları söyledi: Elif dizisi tam 30 ülkeye satıldı ve çok beğenildi.  “Green yapım olarak Elif isimli günlük dizi filmde önemli bir başarı elde ettik, birçok oyuncu bizle yıldızını parlattı ve bugüne kadar her oyuncumuz üzerine düşeni başarıyla yerine getirdi, başarımızın sırlarından biride doğru oyuncuları seçmekti. Dizimiz sezon finali yapmasıyla birlikte senaryo ekibiyle sıkı bir kampa gireceğiz ve Elif fanatikleri yeni katılan oyuncular ve hikâyesiyle diziden kopamayacaklar” iddiasında bulunurken haftalık dizi kalitesinde günlük dizi ile yollarına devam edeceklerini vurguladı. İnci Gülen Oarr, gözünü reyting sıralamasında zirveye dikti.

Sizce Elif Dizisi 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları (Elif 4. Sezon Tüyo Sayfası) ve özetleri nasıl olacak izlemeye devam edecek misiniz yeni sezonda? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 2017-2018 Yeni Sezon Tüyoları (Elif 4. Sezon Tüyo Sayfası) (78 Yorum)

  1. Tarık karekteri vildanla beraber hapse atılsın evin hanımı ambulansla hastaneye yetiştirilsin ve iyileştirilsin tarığı inşallah yolda görürüm ilk hamle yüzüne kafa atacam.

  2. Tarık karakterinin işi bitsin artık ruh sağlığımız bozuldu reyhan da gelsin artik dizi anlamını kaybetti

  3. Allah aşkına hint dizilerini geçti. Dizinin hiç bir anlamı yok. Bütün akrabalar yok oldu. Bütün oyuncular saf rolünde birtek damat akıllı ya bende bir sorun var yada filmde

  4. Allah aşkına hint dizilerini geçti. Dizinin hiç bir anlamı yok. Bütün akrabalar yok oldu. Bütün oyuncular saf rolünde birtek damat akıllı ya bende bir sorun var yada filmde

  5. Lütfen reyhan geri gelsin keremi boynu bükük görmek bizi çok üzüyor inci hanım size sesleniyorum onların aşkını görmek istiyoruz

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2017