Elif Dizisi 5. Yeni Sezon Ayrılan diziye Katılan Oyuncular Kimler?

Kanal 7’nin ilgiyle izlenilen dizisi ”Elif”dizisinde yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. 4 sezonu geride bırakan dizi Elig kanal 7 de günlük olarak ekrana gelirken sevenleri 5. sezonda da oldukça merak ediyor diziyi. Elif Dizisi 5. Yeni Sezon Ayrılan diziye Katılan yeni Oyuncular Kimler? olacak diye araştıran dizi severler yeni sezonla ilgili yeni haberleri dizihaberi.tv den öğrenmeye devam ediyor..

Bu arada Kanal 7 de ekrana gelen ve soluksuz 4 yıldır en çok izlenen günlük dizilerden birisi olan Elif, Şili’de en uzun süre yayınlanan Türk dizisi oldu. Yani sadece ülkemizde değil yurt dışında da oldukça sevilip merak ediliyor ve Şilideki başarısı ile veronika dizisini bile reytinglerde geride bıraktığı için oldukça başarılı ve dikkat çekici bulunuyor Elif dizisi..

Hem yurt içinde hemde ülkemiz dışında büyük talep görünce yeni oyuncular ile kadrosunun güçlendirilmesine çalışılıyor. 24 Kasım 2016’dan beri Şilideki TVN kanalındaki yayınına devam eden dizi adından sürekli sözettirmekle birlikte, reytingleri de artırarak başarıyla ülkedeki yayın hayatını devam ettiriyor. Elif dizisinin 4. sezon finali olan 755. bölümde neler olmuştu işte videomuz:

Elif Dizisi 5. Yeni Sezon gelen giden oyuncular: Dizinin yurt dışındaki bu başarısının ardından Karadayı’yı ve Muhteşem Yüzyıl’ı geride bıraktı. Hal böyle olunca diziye yeni oyuncuların katılması ve kadronun daha da güçlendirilmesi için yeni transferler ve oyuncuların davet edilmesi gündeme geldi.

Elif Dizisi Akın Kimdir? Diziye Yeni Gelen Akın Rolü

Elif dizisi yeni oyunculara ihtiyaç duyar mı? Elbette yeni oyuncular yeni kan demektir. Eccho Rights’ın dağıtımını üstlendiği Elif dizisi Şiliden sonra Endonezya’da da yurt dışı macerasına başlamış, birçok ülkede de yayına girmiştir. Hal böyle olunca diziyle ilgili yeni yüzler yeni karakterler hem ülke içinde hemde yurt dışında diziye ivme kazandıracaktır.

Elif Dizisi 5. Yeni Sezon Ayrılan diziye Katılan Oyuncular Kimler

Elif Dizisi 5. Yeni Sezon Ayrılan diziye Katılan Oyuncular Kimler? 2018-2019 Yeni Sezonu

Şimdiye kadar çok sessiz kalan Elif dizisi 5. yeni sezonda herhangi bir dizi oyucusu ile anlaşmasını duyurmadı. Ancak bayram sonrasında diziyle ilgili bir kaç oyuncu haberi bekleniyor. Elif Dizisi 5. Yeni Sezon gelen giden oyuncuların kimler olduğunu buradan sizlere yazacağız.

Elif dizisi 5.sezon çekimlerine yeni oyuncuları ile başladı

5.sezonun ilk bölümü olan 756. bölümü ile ekranlara dönmeye hazırlanan Elif ekibi yeni sezon çekimlerine başladı. Kadrosuna kattığı isimler ile kadrosunu daha da güçlendiren Elif, yeni sezonda da izleyici de etki bırakmaya devam edecek.

Elif Dizisi 5. Yeni Sezon diziye Katılan Oyuncular Kimler

Diziye katılan oyuncular ise şöyle: No 309’da Doktor Onur’u oynayan Fatih Ayhan, Mahir karakteriyle, son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan tanınmış oyuncu Cem Kılıç Levent rolü ile, Uçurtmayı Vurmasınlar isimli Türk filmi ile hafızalarda yer edinen Özlem Savaş Kıymet rolü ile, 4N1K’nın ilk filmden tanınan Hasan Denizyaran Akın rolü ile ve Çağlar Ozan da Tufan karakteri ile yeni sezonda Elif’in kadrosunda yer alacaklar. 

Elif Dizisi Akın Kimdir? Diziye Yeni Gelen Akın Rolü

4N1K’nın ilk filmden tanınan Hasan Denizyaran Akın rolü ile Elif dizisi yeni sezonunda rol alacak:

Hasan Denizyaran Akın rolü Elif dizisi

Elif 5. Sezon Fatih Ayhan (Mahir) karakteri ile dizide..

No 309 dizisinde Doktor Onur’u oynayan Fatih Ayhan, Mahir karakteriyle Elif dizisinde yeni 5. sezonda rol alacak..

Elif 5. Sezon Fatih Ayhan Mahir karakteri

Elif dizisi Levent rolü (Cem Kılıç)

Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan tanınmış oyuncu Cem Kılıç Levent rolü ile Elif dizisinin 5. Sezonunda diziye dahil oldu..

Elif dizisi Levent rolü (Cem Kılıç)

Elif Dizisi 5. Sezon Özlem Savaş (Kıymet rolünde)

Uçurtmayı Vurmasınlar isimli Türk filmi ile hafızalarda yer edinen Özlem Savaş Kıymet rolü ile elif dizisinin 5. sezonunda diziye katıldı..

Elif Dizisi 5. Sezon Özlem Savaş (Kıymet rolünde)

Elif Dizisi 5. Sezon Çağlar Ozan (Tufan rolünde)

Elif dizisine son katılan isim Çağlar Ozan dizide Tufan karakterine hayat verecek.

Elif Dizisi 5. Sezon Çağlar Ozan(Tufan rolünde)

İşte Elif Dizisi 5. Yeni Sezondan ilk fotoğraflar:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 5. Yeni Sezon Ayrılan diziye Katılan Oyuncular Kimler? (2 Yorum)

  1. Bu elif dizisindeki Meleğin herşeyi susması Kıymetin iki yüzlülüğü riyakarlığı jülidenin salaklıklarından alevin yapmacık şımarık lığındsn bıktık. Konuları çok uzatıyorlar.

  2. ELİF DİZİSİ SEZONDAN KAYIDANDA REYHANLA BİRLİKDE KAYIDA REYHAN DİZİYE YARAŞIK VERİR KECMİŞ OYUNCULAR DİZİDEN UZUN ZAMAN AYRILIK YARATDILAR UMARIM BU SEZONDA GERİ KAYIDAN OYUNCULAR OLAÇAK DİZİNİN YARAŞIĞI KÜÇÜK KIZ ELİFDİ ELİF DİZİDE BÖYÜDÜ DİZİNİN PARLASI SÜRAYYESİ OLMASA İYİ OLAR HELE TARİK HEC OLMASIN HÜMEYRE TARİK OLMADA ROLDAN ÇIKAR MEÇİDE KEREM HÜMEYRE REYHAN ÇÜLİDE ŞEFEK LEMAN İYİ OBRAZLARDI DİZİYE GÖZELİK GETİRİR SEZONDAN KAYIDANDA KEREM REYHAN KARŞILAŞMASI YENİDEN OLSA GÖZEL OLAR REYHAN OKUMAK ÜCÜN YENİDEN KAÇIP OKUMAĞA GELE TESEDÜFEN KEREMİN MAŞININA YAKLAŞA ÇOK GÖZEL OLAR DİZİDE AŞK SEVGİ REYHANLA KEREMLE GÖZEL DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİREM KÜÇÜK KIZ ELİFE OKULUNDA DİZİ OBRAZINDA BAŞARILAR ARZU EDİREM ❤️❤️ELİF❤️❤️

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018