Elif Dizisi 551.-555. Bölüm Özetleri Tüyoları (12-16 Haziran)

Elif Dizisi 551.-555. Bölüm Özetleri Tüyoları (12-16 Haziran).. Elif dizisi yeni hafta da neler olacak? Elif dizisinde Melek karşılıksız aşkına isim bulmakta zorlanır ama bu duygu karmaşası içindeyken Leylanın Yusufa sarıldığı görür. Bu durum onda şok etkisi yapar. Melek Yusufu davet etmiş ancak o reddetmiştir.

Bu durumun sebebi olarak Leylayı görür. Yusuf’un Leyla ile başbaşa kalmak için kendi teklifini reddettiğini düşünür. Melek bu duruma çok kızar. Ve oradan ayrılır. Melek ve Yusuf birbirlerine kırgındır. İkisi de birbirini yanlış anlar. Melek bu kırgınlığından sonra Yahya’yı arar ve iş teklifini kabul ettiğini söyler.

Aliye’de Yusufu görmek için yanına yani sahaf dükkanına gider. Yusufu iftar yemeğine davet eder. Yusuf bu daveti kabul eder. Melek ve Yusuf aynı sofradadır. Melek’te Yusufta yanlış anlaşılmadan sonra aynı masada olsalar bile gözlerini kaçırırlar birbirlerinden.

Melek olanları anlatmaya karar verir. Yahyanın kendisine yaptığı iş teklifinden bahseder. Yusuf bu iş teklifini evlilik teklifi sanmış ve Melek’e oyüzden kırgındır. Oysa ki o sadece bir iş teklifidir. Yusuf bu gerçeği öğrenince Melek’e tepkisi ne olacak?

Elif dizisi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Elif dizisi başrollerini İsabella Damla Güvenilir ve Selin Sezgin paylaşıyor. Kanal7’nin fenomen dizisi olan Elifin yeni hafta özeti bilgileri ve resimlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık. Elif dizisini nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı ve diziden beklentilerini aşağı yazabilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.