Elif Dizisi 557.-560. Bölüm Özet ve Tüyoları (20-23 Haziran)

Kanal 7 ekranlarının en çok sevilip merak edilen günlük dizisi Elif Dizisi 557.-560. Bölüm Özet ve Tüyoları (20-23 Haziran) günlerinde kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile izleyenleri merak içinde bırakan Elif dizisi 3. sezonunu bitirmek için gün sayıyor.

20 ve 21 Haziran Salı günlerinde Elif Dizisi 557.-560. Bölümde neler olacak: Yusuf hiç beklemediği yerden oldukça güzel bir haber alır. Bu haber halasından büyük bir miras kalmış olmasıdır. Ancak henüz bu mirasdan  habersiz olan Yusuf, halasının yazdığı mektupu okuyunca şok olur ve neye uğradığını şaşırır. Peki bu miras Yusuf’un hayatında neleri değiştirecek ve başına ne gibi işler açacak?

Elif Dizisi 558.-559. Bölümlerde Zeynep’in Selim’in iyileşmesi ve tedavisi için oluşturmuş olduğu yardım kampanyası onlara hem moral hemde umut ışığı olur. Bağışçıların sayısı her gün git gide artmaktadır. Selim ise şirkette beklemediği bir sürpriz ile terfi alır. Bu terfiyi çekemeyenler de vardır. Bu yükselmesini kaldıramayan Hakan, Selim’i nasıl rezil edebilirim diye düşünüp bunun yollarını arar.

Sonunda facebook ta Selim için başlatılan bu kampanyayı gören Hakan bunu onun aleyhinde kullanmaya çalışır. Öte yandan Yusuf’a kalan miras da gün yüzüne çıkar. Yusuf artık beklenmedik bir zenginliğin eşiğindedir, çünkü halasından büyük bir miras kalır.

Fakat bu durum Yusuf için iyimi kötümü bilinmez, miras sürekli başına yeni belalar açar. Halasının damadının bu mirasta göz vardır ve mirası kendi üzerine geçirmek için Yusuf’u ortadan kaldırıp öldürmek ister. Yusuf ise her şeyden habersiz bir şekilde sahafa geldiğinde halasının avukatıyla karşılaşır. Avukat, Yusuf’a çok önemli bir mektup verir. Peki bu mektup onun zenginliğinin ilk adımı olacaktır.

Elif Dizisi 560. Bölüm Özeti Elif’te yarın akşam Arzu’nun yaşadığını öğrenen Melek, onun bıraktığı notu Yusuf’tan gizler. Yahya ise Melek ve Yusuf’un evleneceğini duyunca öfkelenir ve harekete geçer. Peki Yahya bu sefer amacına ulaşabilecek mi? ELİF 559. BÖLÜM DETAYLARI Arzu’nun gizlice bıraktığı not Melek’i şok eder. Arzu’nun yaşadığını öğrenen Melek, bu durumu Yusuf’tan gizlemeye karar verir. Yusuf ve Melek evlenme kararının ardından nikah tarihi alır. Annesinin Yusuf’la evleneceğini öğrenen Elif çok mutlu olur. Öte yandan Selim Amerika’daki tedaviye yanıt vermiş ve iyileşmeye başlamıştır. Yahya ise Yusuf ile Melek’in evleneceğini duyunca iyice öfkelenir. Yusuf’u öldürmek için harekete geçen Yahya başarılı olabilecek mi?

Yeni 4. Sezona adım adım yürüyen Elif dizisini izlemeye devam edecek misiniz? Elif dizisi 4. sezonu ile devam etsin mi yoksa tamamen final yapıp bitsin mi? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz lütfen..

YORUMLAR

 1. Tugba bence elif dizisi bits in cunku arzu yine diziye giriyor ona cok sinir oluyorum dizinin tadini bozuyor birde leyla ciksin arzu gibi sinir

 2. artık finalin gelmesini istiyorum çünkü her akşam heycanla beklemekten çok yoruldum. mutlu son olmasını da söylemeden geçemeycem. elif bunu hak ediyor.

 3. Anonim artik bitsin

 4. cok temiz bir dizi devam etsin lutven .

 5. yahya arzu leyla filmden çıksın ve murat in eşini seven adam film daha güz
  el olur

 6. bence hiciv bitmesin cook güzel bir dizi ama se
  lim hemen işlesin

 7. Arzu leyla yahya filmden ciksinlar artik su iyiler filmlerde bari kazansin normal hayatta beceremiyoruz… guzel olaylarla birlikte 4. Sezona evett

 8. final yapin artik nolur

 9. Lütfen kötüler adalet önünde cezalandirilsinlar yapdiklari yanlarina kar kalmasin dizide olsa bizleri çok üzüyor adalet yerini bulsun lütfen dizinin sono iyi bitsin

 10. Bence final yapmalı

 11. Xahiw edrem elif dizİsni sezona burakmayln menim en sevdiyim kinodu ona baxanda rahâtlanlram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.