Elif Dizisi 579. – 580. bölüm özeti fragmanı 13-16 ekim tüyoları

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen 4. sezonu ile ekrana gelen günlük dizi Elif kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisi 579. bölüm özeti 13 ekim cuma günü kanal 7 de ekrana gelirken elif 580. bölüm ise 16 ekim pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Peki yeni bölümlerde neler olacak nasıl gelişmeler bizleri bekliyor işte haberimiz:

Elif Dizisi 579. – 580. bölüm özeti fragmanı 13-16 ekim tüyoları: Sevilen dizide Cuma akşamı Parla, Reyhan’ın konağa gelmesinden dolayı çok bozulmuştur. Tam Kerem’i bu konuda uyaracak iken Kerem’in sert tepkisi ile karşılaşır.

Kerem ile birlikte konağa gelen Reyhan, Parla’nın sinirlerini iyice bozar ama istediği gibi tepki koymaktan uzak durur ve çekinir. Çünkü Kerem, Reyhan’ı herkese karşı korur. Ancak Reyhan’ın soğuk tavrını bir türlü anlamlandıramaz. Tarık şirkette kimsenin anlamadığı gizemli işler çevirirken, Rana bu durumdan dolayı bazı durumları anlar ve şüphelenir.

Rana ise ukala tavrını Yunus’a karşı da takınır ancak Yunus, Rana’ya haddini bildirir. Bunun üzerine Rana, Yunus’u kendine karşı bir tehdit olarak görür. Macide ise Elif’in kim olduğu öğrenmek için ailesi hakkında Elif’e bazı sorular sorar. Tarık’ın Elif’e karşı öfkesi dinmemiştir. Tarık, Elif’e zarar mı verecek? Elif 13- 16 ekim günleri 579. – 580. bölüm özeti ile 20:00’de Kanal 7’de olacak. iyi seyirler. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Çok güzel gidiyo flm reyhanlan kerem sevgili olsunlar artk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.