Elif Dizisi 586.-587. Bölüm Özeti ve Fragmanı 23-24 Ekim

Kanal 7 de sevilerek izlenen günlük dizilerden birisi olan Elif Dizisi 586.-587. Bölüm Özeti ve Fragmanı 23-24 Ekim pazartesi ve salı günleri kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile merak edilen ve genelde ilk 30 program arasında reyting alan dizide yeni haftanın başında neler olacak neler yaşanacak merak konusu oldu. Bizde sizlere kısaca bilgiler sunalım istedik.

Kerem’in şirkette toplantıya katılacak olması Tarık’ı rahatsız eder.Kerem’i toplantı sırasında rezil etmeye çalışır fakat olaylar umduğu gibi gelişmez.. Leman Şafak’ın Jülide’ye aşık olduğundan şüphelenir. Jülide’yle tanışmak için kapısını çalar.Fakat Jülide’nin çocuğu olduğunu öğrenince şok olur. Elif Dizisi 586.-587. Bölüm Özeti ve Fragmanı 23-24 Ekimde kaldığı yerden devam edecek..

Elif Dizisi 586.-587. Bölüm Özeti ve Fragmanı 23-24 Ekim

Vildan, ne yapıp edip Reyhan’ı evden uzaklaştırmak  için yeni bir plan hazırlar. Ama hazırladığı bu tuzak, sadece Reyhan’a değil onunla birlikte Elif’e de çok büyük zarar verecektir. Tarık ise Reyhanın sürekli Elifi korumasından rahatsız duyar ve Reyhanı evden herhangi bir bahane ile göndermesi için Vildan’a baskı yapıp onu tembihler. Vildan ise artık iyice sinir olmaya başladığı Reyhanı kovdurmak için yeni bir numara hazırlar ve bu oyunu devreye sokar.

Vildan’ın uydurduğu bu oyun yani Reyhanı kovdurmak için hazırladığı tuzak Hümeyra’nın Elif’e karşı da ön yargılı davranmasına ve ona karşı dolmasına sebep olur. Diğer yandan Kerem de Tarık’ın hareketlerinden kuşkulanmış  holdingde çevirdiği kirli işlerden iyiden iyiye şüphelenmeye başlamıştır. Diğer taraftan Hümeyra odasında hazırlanırken kolyesini kaybeder ve aramasına rağmen bulamaz.

Kolyelerinden birini bulamayan Hümeyranbın şüpheleri çoğalır iyice. Hatta kolyenin çalındığını söyleyerek tüm konağı ayağa kaldırır. Kolyesini ev içinde birinde olduğunu özellikle çalışanlardan birisinin çaldığını düşünen Hümeyra tek tek çalışanların odalarının aranmasını ister. Peki Kolye kimin odasından çıkacak dersiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2017