Elif Dizisi 593.Bölüm 1 Kasım 594. Bölüm Özeti 2 Kasım Kerem Reyhan Kıskanır

Kanal 7 ekranlarının 4 yıldır değişmeyen günlük dizisi Elifte artık daha izlenesi bölümler hemde reytinglerdeki artışı da beraberinde getirdi. Yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak Elif Dizisi 593.Bölüm özeti 1 Kasım Elif 594. Bölüm Özeti fragmanı 2 Kasım perşembe Kerem Reyhan Kıskanır..

Elif dizisinde son bölümlerde Tolganın Reyhan ile yakından ilgilenmesi karşısında kendine sahip olamayan ve tepkisini gösteren Kerem kendini ve duygularını ele vermiştir. Kerem içinde Reyhan’a karşı bir şeyler hissetmeye başladığını yanı işin özü aşık olduğunu fark etmiştir. Ancak kerem bunu kendine bile itiraf etmekten de kaçınacaktır.

Elif Dizisi 593.Bölüm özeti 1 Kasım çarşamba günü Elif dizisinin 594. Bölüm Özeti 2 Kasım perşembe günü kanal 7 ekranlarında olacaktır. Kerem Reyhanı içten içe severken yüreği ona doğru daha da yakınlaşır. Her geçen gün bunu kalbinde hisseden Kerem artık Reyhana olan hislerini açığa vurmaya başlayacaktır. Detaylı özetler sitemize ulaşınca buraya ekleyip güncelleyeceğiz. Elif Dizisi 593.Bölüm 1 Kasım 594. Bölüm Özeti 2 Kasım ..

Elif’in 2 Kasım 2017 Perşembe günü yayınlanacak 593. bölüm özeti şöyle:

Elif’in Reyhan’la samimi olmasını istemeyen Tarık, göz dağı vermek için Reyhan’ın kaza yapmasını sağlar. Kazanın arkasında Tarık’ın olduğunu öğrenen Elif ise ne yapacağını bilemez.

Elif’le birlikte okul alışverişi için dışarı çıkan Reyhan kaza yapar. Elif ise olayın şokunu yaşarken etraftakilerin yardımıyla Reyhan’ın hastaneye götürür. Acilen ameliyata alınan Reyhan’ın durumu çok ciddidir. Reyhan’ın başına gelenleri öğrenen Kerem soluğu hastanede alır. Kerem’in konağa haber vermesiyle Macide ve Yıldız da yola çıkar. Tüm olanların sorumlusu olan Tarık ise Elif’i tek bulduğu bir anda onu tehdit eder ve bu kazanın sorumlusunun kendisi olduğunu söyler. Tarık’ın karşısında ne yapacağını bilemeyen Elif iyice köşeye sıkışır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 593.Bölüm 1 Kasım 594. Bölüm Özeti 2 Kasım Kerem Reyhan Kıskanır (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2017