Elif Dizisi 597.-598. Bölüm Özeti Fragmanı 7-8 Kasım 2017 Salı

Kanal 7 ekranlarında sevilen dizi Elif 597.-598. Bölüm Özeti Fragmanı 7-8 Kasım 2017 Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisi 597. Bölüm Özeti ve Fragmanı 7 Kasım 2017 Salı günü Elif 598. Bölüm Özeti Fragmanı 8 Kasım 2017 çarşamba günü kaldığı yerden kanal 7 ekranlarında devam ediyor olacak.

Elif Dizisi 597.-598. Bölüm Özetinde Reyhan’ın iyileşmeye başlaması ve ardından kendisine gelmesiyle Kerem ve Elif başta herkeste bir sevinç oluşmuştur. Özellikte konaktakileri sevince boğan bu haber oldukça güzeldir. Reyhan için gelen geçmiş olsun çiçekleri Kerem’i kıskandırır.

İnci ve Emirhan ise farklı bir mutluluk yaşamaktadırlar, okula başlayacak olmanın heyecanını hisseder ikisi de…
İyileşmesi için herkesin seferber olduğu Reyhanın iyileşmeye başlaması herkesi mutlu eder. Diğer yandan Çocuk özlemini iyice hissettiren Hümeyra ise Tarık’ın istememesine rağmen herşeyi yapmaya kararlıdır.

Leman ise bir yandan gelin hasreti çekmekte diğer yandan bu gelinin Jülide olmaması için dua etmektedir. Onun bu gereksiz tavırları Şafak’ı ona karşı kışkırtmaya yetmiştir bile. Okula yeni başlayacak olan İnci ve Emirhan çok mutlu olmuşlardır okulun heyecanını sonuna kadar hissetmişlerdir.

Elif’in Kerem’le beraber Reyhan’a refakatçi olduklarını anlayan Tarık ise ne yapacağını şaşırır. Emirhan’ın isteğiyle zorla da olsa biraraya gelmek durumunda kalan Jülide ile Şafak arasındaki gelişmeler merak konusudur? Elif, ise geçirmiş olduğu kazanın nasıl olduğunu hatırlamaya çalışmakta olan Reyhan’a kazaya Tarık’ın neden olduğunu söyleyecek mi? izleyip göreceğiz… Sizce söyler mi elif?
Elif, Kerem’e gerçekleri anlatmak ister ama Vildan, Elif’e engel olur. Tarık’ın Elif’i neden bu kadar çok dert ettiğini anlayamayan Vildan ise onun sırrını öğrenmek için yeni bir plan yapar.

Elif, bu kazaya sebep olan kişinin Tarık olduğunu Kerem’e söylemek ister. Ama Vildan o anda hastaneye gelir ve Elif’in söylemesine engel olur. Vildan’ın Elif’i zorla eve götürmek istemesini anlayamayan Kerem, Vildan ile tartışır. Elif ise Vildan ile Kerem arasında yaşanan gerginlikten çok korkar ve düşer bayılır. Diğer yandan çocuk sahibi olmak için her yolu denemeye hazır olan Hümeyra ise yeni 1 doktor randevusu alır. Hümeyra umutlanmak istese bile Tarık bu umutları acımasız sözleriyle malesef soldurur. Elif’i hastaneden alıp konağa götürmesi için Vildan’ı görevlendiren Tarık çok tedirgindir. Elif’in Kerem’in yanında olması ve ona bir şeyler anlatabilme ihtimali Tarık’ı çıldırtır. Tarık’ın baskılarından bunalan Vildan ise herşeyi göze alarak Elif’in kim olduğunu öğrenmeyi aklına koyar ve yeni bir plan yapar. Peki Vildan, Elif’in kim olduğunu öğrenecek midir?

Elif’te yarın akşam Tarık ve Rana arasında tehlikeli bir yakınlaşma başlar. Reyhan ise Kerem’e olan bakış açısını değiştirecek bir gerçeği öğrenir. Vildan, Elif’in Tarık’ın kızı olduğundan şüphelenmeye başlar ve bunu ispat etmek için Elif’ten aldığı saç tutamını DNA testine gönderir. Durumu gün geçtikçe iyileşen Reyhan ise taburcu olur ve konağa döner. Tarık’la Hümeyra arasındaki gerginlik sürmektedir. Karısının takıntılı hallerinden bunalan Tarık Rana’nın flörtöz tavırlarına karşı kayıtsız kalmaz ve karşılık verir. Reyhan istemeden Kerem’le Elif’in konuşmalarına kulak misafiri olur ve ikisinin de kendisinden sakladığı bir gerçeği öğrenir. Kerem’in kendisine kan verdiğini öğrenen Reyhan bu gerçek karşısında nasıl bir tepki verecek?

Elif Dizisi 597.-598. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.