Elif Dizisi 601.-602. Bölüm Özeti Tüyoları ve Fragmanı 13-14 Kasım Kanal 7

Kanal 7 de ekranlara gelen ve oldukça sevilen günlük dizilerden birisi olan Elifte yeni bölümler daha da çok merak edilmeye başladı. Son haftalarda reytingler de  bir yükselme gösteren başarılı dizi Elif Dizisi 601.-602. Bölüm Özeti Tüyoları ve Fragmanı 13-14 Kasım Kanal 7 de ekranda olacak. Peki yeni bölümlerde neler olacak bizi neler bekliyor..

13 Kasım pazartesi günü Elif Dizisi 601.-602. Bölüm Özetinde Tarık, Elif’i konaktan uzaklaştırmak için bir plan yapar fakat Elif birden ortadan kaybolur. Elif’in kaçtığını düşünen Tarık Vildan’la birlikte onu aramaya başlar. Fakat Tarık Elif’i bulamayınca sinirini Vildan’dan çıkarır. Vildan ise sürekli dışarı çıkmaya başlar. Vildan’ın evdeki yokluğu Yıldız’ın dikkatini çeker ve Vildan’ın habersizce nereye gittiğini merak eder.

Öte yandan Kerem Haktanır Holding’te iş hayatına ilk adımını atar. Oğlunun şirketle ilgilenmesi Macide’yi çok sevindirir. Tarık ise hiç beklemediği bir anda Kerem’i holdingte görünce şok olur. Hiçbir şeyin istediği gitmediğini düşünen Tarık bundan sonra ne yapacak?

Macide, yeğeni Yusuf’un yadigarıyla beraber Elif’in yanı başında olduğundan hiç habersiz onu aramaya devam edecektir. Tarık’sa gerçeklerin ortaya çıkmasından çok endişelenir ve yeni bir kurtuluş yolu arayacaktır. Tarık bu defa başarılı olabilecek mi?

DNA sonucunu gören Vildan, Elif’in Tarık’ın kızı olmadığını öğrenince çok şaşırır. Tarık ile Elif arasında ne yaşandığını çok merak eden Vildan’ın kafasındaki soru işaretleri git gide çoğalır. Macide, yeğeni Yusufun yadigarı olan Elifi bulmaya çalışırken, iyice umutsuzluğa kapılıcaktır. Macide ile yardımcısı Mustafayla Elif hakkında konuşmalarını duyan Tarık 1 önlem alınması gerektiğini düşünür. Diğer yandan Kerem, artık holdingte işe başlayacağını söylecektir.

Macide bu habere çok sevinirken, Tarık’sa bunu kendisi için büyük 1 tehdit olarak algılayacaktır. Kerem ile Reyhanın aralarının açık olması ise Elifi çok üzer. Ve onları barıştırmaya karar verir. Ama bunu duyan Tarık iyice sinirlenir ve Elifi konaktan uzaklaştırmak için 1 plan yapar. Tarık, Elifi nasıl bilinmez 1 tehlikeye sürükleyecek?

Elif Dizisi 601.-602. Bölüm Özeti Tüyoları ve Fragmanı 13-14 Kasım Kanal 7

YORUMLAR

  1. hümeyranin kolyesini vildanreyhanın yatağınakoydu reyhannin lokma tatlısına zehirledi

  2. KÜÇÜCÜK KIZA EZIYET ÇEKTIRMEYIN
    ROL İCABI OLSA ÇOK İNSANLIĞA YAKIŞMAYAN BİŞE TAYIK ÇOK ACİMASİZ SİN YAKIŞMIYOR NASI Bİ DİZİ BU YA COCUKLARMİZDA İZLEYOZ AGLİYO LAR ELİF İÇİN DOĞRU DÜZGÜN DİZİ ÇEVİRİN YA BU NE YILLARCA ELİF KAYNIYOR AŞK DİZİLERİ ÇEVİRİN OFFF YA ARTIK İZLEMEM ÇOCUK DÜŞMANLARI BUNLAR

  3. Attık bulunsun elif çektiklerine dayanamıyoruz kriz geçirrcez valka yetet yani çok uzattınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.