Elif Dizisi 603.-604. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak 15-16 Kasım Vildan Yalan Söyler

Kanal 7 ekranlarında devam eden Elif Dizisi 603.-604. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak 15-16 Kasım Vildanın Yalan Söylemesi ile işler iyice karışır. Vildan ortaya çıkar ve Elif’i bir akrabasına bıraktığını söyler. Onun bu sözleri konakta gerilimin artmasına neden olur. Kerem’in öfkesinden kaçan Vildan Tarık karşısında ne yapacak?

Vildan nihayet konağa döner ve Elif’i bir akrabasının yanına bıraktığını söyler. Kerem Vildan’ın bu sözleri karşısında çok sinirlenir ve kendilerinden habersiz böyle bir karar aldığı için kızar. Tarık ise Vildan’ın doğru söyleyip söylemediğini anlayamaz ve kuşkuya düşer.

Öte yandan Elif artık Tülay ve İnci’yle aynı mahallede kalmaktadır. Fakat Sema ve Cafer’in tavırları Elif için yeni sıkıntılara yol açar. Cafer Elif’i para kaynağı olarak görür ve bu sebeple ona iyi davranır. Sema ise Cafer’in bu davranışlarından rahatsız olur ve Elif’i ona kötülemeye başlar. Elif’in hırsızlık yaptığını söyleyen Sema amacına ulaşabilecek mi? Elif Dizisi 603.-604. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak 15-16 Kasım tarihlerinde kanal 7 de kaldığı yerden devam edecek.

YORUMLAR

  1. Iyice sacmaladiniz bi cocuk bu kadarmi ceker nerde aliye hanim nerde zeynep murat ve selim amcasi Resmen iskence halada kaciriliyor hep ayni Yeterin artik bari erken saatlerde yayinlamayin diziyi tabi dizi deniliyorsa buna

  2. inci elifi görebilecekmi hayranlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.