Elif Dizisi 616.- 617. Bölüm Özeti ve Fragmanı (4-5 Aralık) Tüyoları

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyicinin ilgi odağı olmaya devam eden Elif dizisinde yeni bir haftaya yeni heyecanlar ile devam ediyoruz. Kana 7 de günlük yayınlanan ve çok ilgi gören Elif Dizisi 616.- 617. Bölüm Özeti ve Fragmanı (4-5 Aralık) Tüyolarında yaşanacak gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin lütfen..

Elif Dizisi 616. bölüm 4 aralık pazartesi günü Elif Dizisi 617. bölüm ise 5 aralık salı günü kaldığı yerden devam edecek. Elif’in pazartesi yayınlanacak olan 616. bölüm özeti şöyle: Bu bölümde, Cafer Elif’in iyi olduğunu görüp hastaneden çıkartır. Macide ise Tarık’ın hareketlerinden şüphe duyar. Peki Macide Tarık’la ilgili gerçekleri öğrenebilecek mi? Tarıkın neler çevirdiğini ve nasıl bir sinsilik peşinde olduğunu fark edecek mi?

Kerem artık şirketteki ağırlığını hissettirmeye başlar. Asıl patronun kendisi olduğunu herkese gösteren Kerem Tarık’ın gizli bir iş çevirdiğini düşünür. Tarık ise şirketteki etkinliğini kaybetmek üzere olduğu için oldukça öfkelidir. Öte yandan Macide ve Tarık hastaneye gittiğinde Elif’i hastanede bulamaz.

Elif’in para kaynağı olduğunu düşünen Cafer, Elif’i hastaneden çıkarır ve evine götürür. Macide ise Tarık’ın da gizliden gizliye Elif’i aradığını sezer. Tarık’ın hareketlerinden şüphelenen Macide adamlarına Tarık’ı takip etmelerini söyler. Peki Macide Tarık’ın gerçek yüzünü görecek mi?

Elif Dizisi 616.- 617. Bölüm Özeti ve Fragmanı (4-5 Aralık) Tüyoları ile kaldığı yerden kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Sizlerde dizimiz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz..

Elif Dizisi 616. Bölüm Fragmanı 4 Aralık 2017

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 616.- 617. Bölüm Özeti ve Fragmanı (4-5 Aralık) Tüyoları (2 Yorum)

  1. ARTIK TARIGIN OYNADIĞI OYUNLAR ORTAYA CIKSIN ARTIK KEREM REYHANA AŞIK OLSUN ARTIK ELİF İNCİYE KAVUŞSUN ARTIK BİZ BUNLARI GÖRMEK İSTİYORUZ

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017