Elif Dizisi 621.-622. Bölüm Özeti ve Fragmanı (11-12 Aralık 2017)

Merakla izlenen dizilerden birisi olan ve haftaiçi kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan Elif Dizisi 621.-622. Bölüm Özeti ve Fragmanı (11-12 Aralık 2017) pazartesi ve salı günü kaldığı yerden devam edecek. Elif’in 11 aralık pazartesi akşamı yayınlanacak 621. bölüm özeti ve 12 aralık salı günü yayınlanacak olan 622. bölümün kısa özeti ile fragmanları kısaca şöyle: Cafer, Elif’i konağa götürür. Tarık’sa kendi adamlarından aldığı haber doğrultusunda Elif’i ortadan kaldırmak için eline geçen bu fırsatı değerlendirmeye çalışır.

Cafer daha çok para alabilmek için Elif’i konağa götürmeye karar verir. Reyhan’a kavuşacağını düşünen Elif ise konağın kapısına geldiğindeyse hiç ummadığı bir sürpriz ile karşılaşır. Hümeyrayla dışarı çıkmak için hazırlık yapan Tarık, adamlarından gelen haberi duyunca ev de kalmaya karar verecektir ve Hümeyra’yı tek başına gönderir.

Ve Elif’i evde hiç kimse yokken yeniden saklamak isteyen Tarık ise işini sağlama almak ister şansa bırakmak istemez. Onun bu ani karar değişikliği ise Hümeyra’yı iyice şüphelendirir. Tarık’ın fikrini değiştirmek isteyen Hümeyra ise onun peşinden gider. Ancak Tarık, Hümeyra’yı hiç beklemediği bir şekilde geri püskürtecektir.

 ELİF 621. BÖLÜM ÖZETİ Elif’te Pazartesi akşamı Vildan konağın kapısına gelerek Elif’i kaçırmayı başarır. Tarık’ı takip eden Hümeyra ise yaşadıklarına dayanamaz ve sinir krizi geçirir. Vildan, gizlice konağın kapısına gelerek Elif’i Cafer’in yanından kaçırır ve onu kendi yaşadığı eve götürür. Tarık ise adamlarının Elif’i bulacağını düşünürken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Öte yandan Hümeyra Tarık’ın şirkette olmadığını görür ve kendisini aldattığına dair şüpheleri artar. Tarık’ı takip etmeye karar veren Hümeyra annesine tüm gün Parla’yla olduğunu söyler fakat yalanı kısa sürede ortaya çıkar. Her şeyin üst üste gelmesiyle Hümeyra sinir krizi geçirir. Bebeğine bir şey olmasından korkan Hümeyra ne yapacak?

ELİF 622. BÖLÜM ÖZETİ Elif’te Salı akşamı Hümeyra bebeğini kaybetmenin eşiğine gelir. Parla ise Kerem ve Reyhan’ın arasını bozmak için harekete geçer. Hümeyra geçirdiği sinir krizinden sonra sancılanır ve bebeğini kaybedeceğini düşünerek çok korkar. Kerem ablasının bir derdi olduğunu anlar ama üzerine gitmek istemez. Hümeyra bebeği için endişelenirken Parla kendi derdindedir. Kerem’i kendine yaklaştırmak ve Reyhan’ı saf dışı bırakmak için plan yapmaya başlayan Parla Hümeyra’yı Reyhan’a karşı doldurur. Parla Kerem’i avcunun içine almaya çalışırken Reyhan’la ilgili hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Elif Dizisi 621.-622. Bölüm Özeti ve Fragmanı (11-12 Aralık 2017)

YORUMLAR

  1. bu dizi cok iyi amma parla lutfen diziden ciksin reyhan ve keremi rahat biraksin lutfen

  2. Bu Dizi ÇOK SAÇMA YA HERKES KIZ KOCA PEŞİNDE MİNİK ELİFLE İLGİLENİR KİZCİGAZA NE PLANLAR YAPIYORLAR EVDE KİLER UYUYOR ELİF LE UĞRAŞMA YIN ARTIK İZLEMEM ARTIK SACMALADİLAR MİLLETİ AVANAK SANDILAR

  3. Allah aşkına artık iyi bişeyler olsun çok sıkıldık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.