Elif Dizisi 623.-624. Bölüm Özeti (13-14 Aralık 2017) Fragmanı

Kanal 7 de ekrana gelen günlük dizi olan Elif Dizisi 623.-624. Bölüm Özeti (13-14 Aralık 2017) Fragmanı tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Elif Dizisi 623. Bölümün Özeti 13 Aralık çarşamba günü kanal 7 de ekrana gelirken Elif Dizisi 624. Bölümün Özeti 14 Aralık perşembe günü yayınlanacak. Dizinin güncel fragmanları da dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşacak.

Elif Dizisi 623. Bölümün Özeti 13 Aralık çarşamba Elif dizisinde Vildan konağın kapısında iyice kafaya koyduğu Elif’i kaçırmayı başarır. Tarık’ı takip eden Hümeyra ise yaşadıklarından sonra bu gelişmelere gücü dayanamaz ve sinir krizi geçirir. Vildan, yaptığı plan sonrasında gizlice konağın kapısına gelerek Elif’i Cafer’in yanından kaçırır ve onu kendi yaşadığı eve götürür. Elif artık Vildanın elindedir.

Elifin kaybolmasından sonra Tarık adamlarının Elif’i bulacağını düşünse de büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Öte yandan Hümeyra Tarık’ın şirkette olmadığını görür ve şüpheleri iyice artar, kendisini aldattığına dair kanıtlar artar. Tarık’ı takip etmek için harekete geçen Hümeyra annesine tüm gün Parla’yla olduğunu söyler fakat yalanı kısa sürede ortaya çıkar. Her şeyin üst üste gelmesiyle Hümeyra sinir krizi geçirir. Bebeğini düşürmekten korkan Hümeyra ne yapacak?

Elif Dizisi 624. Bölümün Özeti 14 Aralık perşembe akşamı Hümeyra yaşadıklarından sonra bebeğini kaybetmenin eşiğine gelir. Hümeyra bebeğini düşürecek mi kaybedecek mi sorusunu akıllara getiren gelişmelr üst üste yaşanırken Parla ise Kerem ve Reyhan’ın arasını bozmak için harekete geçer. Hümeyra geçirdiği sinir krizinden sonra iyice sancılanır ve bebeğini kaybedeceğini düşünerek çok korkar.

Diğer yandan Kerem ablasının bir derdi olduğunu anlar ama üzerine gitmek istemez. Hümeyra bebeği için endişelenirken Parla kendi derdine yanmaktadır. Kerem’i kendine yaklaştırmak ve Reyhan’ı saf dışı bırakmak için plan yapmaya başlayan Parla Hümeyra’yı Reyhan’a karşı iyice kışkırtır ve doldurur. Parla Kerem’i avcunun içine almaya çalışırken Reyhan’la ilgili hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Acaba neler olacak?

Elif Dizisi 623.-624. Bölüm Özeti (13-14 Aralık 2017) Fragmanı tüyoları ile sitemizdeki yerini aldı. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle yeni bölümlerde neler olacak yorumlayabilirsiniz..

Elif Dizisi 623.-624. Bölüm (13-14 Aralık 2017) Fragmanı

Elif Dizisi 623. Bölümün RESMİ Özeti 13 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak 623. bölüm özeti şu şekilde: Elif’te Çarşamba akşam Parla Reyhan’ın Kerem’in etrafında olmasından dolayı öfkelidir. Reyhan ise annesinin ziyarete geldiğini Macide’ye söylemek ister fakat annesinin varlığı hiç ummadığı bir şekilde ortaya çıkar. Parla şirketin dergisinde Reyhan’ı model olarak görünce şok olur. Bunun üzerine Reyhan’a karşı daha çok bilenen Parla ve dayanamaz Reyhan’a hesap sorar. Parla’nın öfkesine maruz kalan Reyhan ise ne yapacağını şaşırır. Öte yandan Reyhan annesinin kendisini ziyarete geldiğini Macide’ye söylemek için uğraşır fakat Macide’yi bir türlü yakalayamaz. Reyhan Macide’ye bilgi vermek isterken Hümeyra konakta yabancı bir kadınla karşılaşınca ortalık ayağa kalkar. Hümeyra, kadının kim olduğunu öğrenince ne yapacak?

YORUMLAR

  1. Aşk ne güzel Reyhan ve Kerem

  2. Acaba rehan geridonecekmi

  3. PARLA DİZİSİDEN CIKSIN ARTIK KEREM REYHANA SAHİP CIKSIN ONA ASIK OLSUN ARTIK

  4. KEREM HERŞEYİ ÖĞRENSİN ARTIK PARLA KEREMİN HAYATINDAN CIKSIN KEREM REYHANA ASIK OLSUN ONU BIRAKMASIN KEREM REYHANA SAHİP CIKSIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.