Elif Dizisi 629.-630. Bölüm Özeti Tüyoları (21-22 Aralık) Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün sevilerek izlenen ve her bölümü ile insanları merak ettiren Elif Dizisi 629.-630. Bölüm Özeti Tüyoları (21-22 Aralık) Fragmanı ile kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde Elif annesinin hasretiyle yanıp tutuşurken öldüğü düşünülen ve mezarı nerede diye hüzünlenirken Melek ise kızından habersiz uzakta çaresiz ve adeta bitkin bir şekilde ona kavuşmak için çabalayıp durmaktadır.

Elif Dizisi 629.-630. Bölüm Özetinde en merak edilen konu ise uzun süredir birbirinden ayrı olan Elifin ayrı ızdırap çektiği Melek’inde evlat özlemi çektiği sahneler damgasını vuracak. Merak edilen konu ise Melek ile Elif, birbirlerine kavuşabilecek mi? Ana ile kızının buluşması nasıl olacak, Melek kızına nasıl kavuşacak sorularına yanıt bulacağız yeni bölümde.

Elif ne zamandır annesinin yolunu gözlemektedir artık hayaller gözünün önünde dolaşmaya başlar, Vildan’ın annesiyle beraber döneceğini düşünür ancak Vildan’ın yanında annesi yoktur, onu görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Vildan ise Tarıka oynadığı bu oyunun tadını çıkarır. Tarık, Vildan’ın oyunlarından hiç habersiz bir şekilde Elif ile ilgili bulduğu izin peşine düşer. Vildan, Tarık’ın attığı her adımını takip eder. Diğer yandan Elif hayallerinde annesinin yaşadığını düşünmektedir. Ve Elif’in bu hayali gerçek olur.

Kazada öldüğü düşünülen Melek. Evladından uzaklarda ve çaresiz bir şekilde hayatını devam ettirmektedir. Akıl sağlığı iyi olmayan Melekin tek hatırladığı şey ise biricik kızı Elif’tir. Ve Her yerde Elif’i arayan Melek birgün amacına ulaşabilecek mi? Elif Dizisi 629.-630. Bölüm Özeti kaldığı yerden devam ederken Elif Dizisi 629.-630. Fragmanları sitemizde sizlerle buluşacak..

Elif Dizisi 629.-630. Bölüm Özeti Tüyoları (21-22 Aralık) Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 629.-630. Bölüm Özeti Tüyoları (21-22 Aralık) Fragmanı (3 Yorum)

  1. ya biz artık keremle reyhanı görmek istiyoruz kerem artık herseyi ögrensin parlanın yaptıklarını ögrensinparla oyundan cıksın kerem reyhana aşık olsun kerem reyhanı bulsun konağa geri getirsin artık maide bütün gerçekleri ögrensin parlanın ve hümeyrenın yaptıklarını öğrensin artık reyhan konağa geri dönsün kerem reyhana aşık olsun reyhan herseyi anlatsın

Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017