Elif Dizisi 631.-632. Bölüm Özeti Tüyoları (25-26 Aralık) Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile sevilerek izlenen ve izlenmeye de devam eden Elif’in 25 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanacak 631. bölüm özeti şöyle: Kerem artık işlerin denetimini tamamen üstüne almış şirkette kendi başına kararlar almaya başlamıştır. Kerem’in şirkette kendince almış olduğu kararlar ise Tarık’ı huzursuz eder. Bu durumdan rahatsız olan Tarık Kerem ile konuşmak ister.

Elif Dizisi 631.-632. Bölüm Özeti Tüyoları (25-26 Aralık) Melek ve kızı Elif’in birbirlerine duyduğu özlem dayanılmaz hale gelir. Elif artık anne hasretiyle yanı tutuşurken Melek kızına kavuşacağı anı bekler. Tarık, Rana ile olan ilişkisini düzeltmeyi başararak Ranayla daha çok vakit geçirmeye onunla yakından ilgilenmeye başlar.

Hümeyra ise kocasına bir sürpriz yapmak için akşam yeni bir planı kafasında canlandırır ve bunu yapar. Ancak Tarık önceden Ranaya söz verdiği için Hümeyra’nın teklifini geri çevirmek zorunda kalır. Bu duruma çok bozulan Hümeyra ne yapacaktır.  Kerem ise Reyhan’ın yokluğunda daha sert birisi olur.

631. Bölümünde neler yaşanacak? Reyhan’dan uzak kalan Kerem’in ona duyduğu özlem ve öfke gün geçtikçe artar. Parla da bu durumdan yararlanarak Kerem’e kendini göstermeye çalışır. Şirkette Milano’da yapılacak moda fuarı için hazırlıklar başlar. Tarık herkesten gizli yaptığı işler sebebiyle bu fuara gitmek istemez. Kerem’i Milano’ya gönderip bir süre rahatlamak isteyen Tarık onu ikna etmeyi başarır.

Öte yandan annesine kavuşmak için geldiği evde Tarık’la karşılaşan Elif şok olur. Konağa geri dönmenin yollarını arayan Vildan ise Elif’i Tarık’a teslim ederek onun gözüne girdiğini düşünür. Elif hiç ummadığı bir anda annesinin yaşadığına dair bir iz bulur. Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Elif Dizisi 631.-632. Bölüm Özeti (25-26 Aralık) Fragmanı Kerem’in şirkette kendi başına aldığı kararlar da Tarık’ın canını çok sıkar. İşleri bir türlü yolunda gitmeyen Tarık ise tüm sinirini Hümeyra’dan çıkarır. Diğer yandan Melek ise derbeder bir halde her tarafta kızı Elif’i aramaya devam eder. Annesine duyduğu özlem ile gün geçtikçe artan Elif, Vildan’ın annesini geri getireceğine dair umutlarını yitirir.

Kanal 7 de sevilen ve her hafta birbirinden farklı konularla gündemde olan Elifte Reyhan da çok merak edilmektedir. ELİF DİZİSİ REYHAN NEREDE DİZİDEN AYRILDI MI konumuzda detayları paylaşacağız. Elif Dizisi 631.-632. Bölüm Özeti Tüyoları (25-26 Aralık) Fragmanı ile kaldığı yerden devam ediyor. İşte son fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 631.-632. Bölüm Özeti Tüyoları (25-26 Aralık) Fragmanı (13 Yorum)

 1. Elifin bi resmi yokmu yani.Dizinin ilk bölümünden Elif kayıb. Kaliba bu diziye yeni bir şey kata bilmiyorlar. Aynı şeyler.

 2. Bu nasil bir dizi ya tarik ve vildan nasil bir insan ya artik kerem reyhani bulsun artik gercekleri ogrensin artik maside hanim da reyhanin neden gittigini ve gerçekleri ogrensin artik reyhansiz filmin tadi yok artik reyhan konağa geri donsun biz reyhani gormek istiyoruz kerem reyhana asik olsun asik olsun

 3. artik reyhan galsin ya …
  ne zamana kadar kerem kandi başina ask yaşiyicak
  reyhan ve kerem sahnelerini ozledim ya o kusmelerini
  reyhansiz o diži izlenmez
  druvām gallllllllll

 4. Son bir haftadır dizinin hiç tadı yok biran önce Reyhan dönsün dedik ama bu gidişle Kerem de diziden gönderilecek sanırım.

 5. 3 sezon devam eden diziyi ben 4.sezon izlemeye başladım raslantı olarak başlamıştım. Reyhan ve Kerem sahneleri hoşuma gitti devam ettim ama son 1 haftadır hiç tadı kalmadı.

 6. Ya artik reyhan konağa geri donsun biz reyhani gormek istiyoruz kerem reyhana asik olsun kerem gercekleri ogrensin artik parlayi konaktan sonsuza denk kovsun

 7. Reyhan geri donsun kerem reyhana asik olsun kerem reyhana konaktan neden gittigini ogrebsin butun gercekleri kerem parlayi konaktan sonsuza denk kovsun taigin butun oyunlari ciksin madide hanim tarigin cevirdigi oyunlari ogrensin artikreyhan konaga geri donsunartik biz reyhani istiyoruz

 8. Kerem reyhana aşık olsun reyhani bulsun artik kerem gercekleri ogrensin artik parlayi konsktan donsuza d3nk kobsun reyhan geri donsun reyhan disinin keyfi yok srtik reyhani gormek istiyoruz kerem reyhana adik olsun reyhan geri dondun

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2017