Elif Dizisi 637.-638. Bölüm Özeti (2-3 Ocak 2018) Elif Annesi Meleke Kavuşacak mı?

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak içinde kalmaya devam ettiğimiz Elif dizisi yeni yılda da kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam ediyor. Elifin yeni bölümünde neler olacak izleyip görelim fragmanı. Elif Dizisi 637.-638. Bölüm Özeti (2-3 Ocak 2018) Elif Annesi Meleke Kavuşacak mı?

2 Ocak salı Elif 637. Bölüm Özeti Elif annesini bulamayınca Vildan’ın yanına geri döner. Elif’in geldiğini öğrenen Tarık planlarını uygulamaya karar verir. Elif annesini kolay kolay bulamayacağını anlayınca Vildan’ın yanına geri dönmek zorunda kalır. Vildan Tarık’a Elif’in geldiğini söyler.

3 Ocak çarşamba Elif 638. Bölüm Özeti Tarık ise Vildan ve Elif için hazırladığı planları uygulamaya koyulur. Onları yurt dışına kaçırmak isteyen Tarık adamlarından işlemleri tamamlamalarını ister. Fakat Vildan bu planı öğrenince işler değişir. Macide ise Süreyya’nın gelişi için hazırlıkları hızlandırır.

Süreyya ile yıllar sonra tekrar karşılaşacak olan Kerem’in bu duruma tepkisi ne olacaktır? İzleyip göreceğiz yeni bölümü.. Bakalım Elif annesi Melek ile ilgili ne yaşayacak sürprizlere açık olun lütfen.. Elif Dizisi 637.-638. Bölüm Özeti (2-3 Ocak 2018) Elif Annesi Meleke Kavuşacak mı? sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Elif Dizisi 637.-638. Bölüm Özeti (2-3 Ocak 2018) Fragmanı

Tarık, Melek’e Macide’den daha önce ulaşmak ister. Konağa geldiğinde ise Rana ile Hümeyra’yı yanyana görür. Peki Rana, Hümeyra ile ne konuştu?

Macide’nin Melek’in mezarını açtırmak için çok kararlı olduğunu öğrenen Tarık bu durum karşısında ne yapacağını bilemez ve onlardan hemen önce Melek’e ulaşmanın yollarını arar. Melek ise tüm olanlardan habersiz bir şekilde kızına kavuşacağı günü bekler. Rana, Tarık’ın kendisini oyaladığından şüphelenir ve konağa gidip Hümeyra ile tanışmaya karar verir. Hümeyra ve Rana’yı yanyana gören Tarık ise neye uğradığını şaşırır. Tarık, Rana’nın Hümeyrayla konuşmasından rahatsız olur. Rana’nın kendisine kızıp tüm herşeyi Hümeyra’ya anlattığını düşünen Tarık’ın şüpheleri doğru mu çıkacak?

YORUMLAR

  1. Elıf annesıne kavusacakmı yeter artık kavussun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.